:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Pessimist
Alıntı:
fatih ne aç gözlüsün ya banane ben karpuzlarımı istiyom allah allah yaaa bana karpuz borcun var:hihi :hihi :hihi :hihi

sana tüm karpuzlar feda olsunBig GrinBig Grin
HASRETİM
EsCaPeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karpuz.gif Buyur nehir buda senin için..... sonra bana bırakmadınız deme... hele yemedim hiç deme utan ma buyur.... afiyet olsun...
ya halil sende olmasan bu fatihten bana bişe kalmayacaktı valla çok saolConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
Pessimist
Alıntı:[b]itiraf etti Big Grin
gereği düşünüldü yas kızım fatihin ömür boyu duygusuzda kalması aslında bu sana iyilik oldu ama neyse sen yabancı deilsinBig Grin Big Grin
[/b]

hakim bey demiştim ama nese yabancı değilsinBig GrinBig GrinBig Grin
SweetCandy
ayy tatliyla aran yokmu mümkün olabilirmi hic öyle birsey canim benim yaa..ben hastasiyim onlarin...
Ara
HASRETİM
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana tüm karpuzlar feda olsunBig GrinBig Grin
ooooooooooo bak valla bitin karpuzları isterim ona göre ha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: şaka bi yana saol arkadaşım
Ara
Pessimist
Alıntı:
ya halil sende olmasan bu fatihten bana bişe kalmayacaktı valla çok saolConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

he ya ösge yemesin yeterki hepsini bitiririmBig GrinBig Grin
d€n!z kısı
HASRETİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir benim tatlıyla pek aram yok ama ya şöle bi patatesli börek olucakki ahhhh yemede yanında yat
patatesliborek.jpgal jnm Smile
HASRETİM
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy tatliyla aran yokmu mümkün olabilirmi hic öyle birsey canim benim yaa..ben hastasiyim onlarin...
valla ama ben yiyemiyorum bide pek sevmem enderdir ben yemişimdir tuzluların hastasıyım ama nerede börek ay ay
Ara
Pessimist
Alıntı:
ooooooooooo bak valla bitin karpuzları isterim ona göre ha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: şaka bi yana saol arkadaşım

rica ederimBig Grin
EsCaPeX
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende pasta istiom banane yaaaaaaaa.....

johannisbeer1.jpg

Buyur nehir istediğin pasta olsun bak hemen bitir yoksa kapacaklar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:17 AM