:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EsCaPeX
evet ben geldim hoş geldiniz yok mu.... sizlere ne ısmarlayayım belki kahve icersiniz ben sıkı bir yorucu bir gün geçirdim bir kahve iyi gider izde istermisiniz....
d€n!z kısı
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hosgeldin deniz kızı konusuyoruz ve iyiyim kendi adıma sen nasılsınızBig Grin
hoşbuldum bende sazan gibi konuşmaya dalıyorumBig Grintşk bende iimSmile
HASRETİM
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm ben geldim napıyonus nasılsınısSmile
hoşgeldin iyiyim sen nasılsın arkadaşım
Ara
Pessimist
Alıntı:
tmm fatih sen beni anlamadın bende seni anlamadım neyse hiç olmamış gibi davranalım ok ben hiç yapmayacagım bişedir kırmak sevmem ama bi kusurum olduysa özür dilerim sende tmm
tamam ole olsunWink
d€n!z kısı
HASRETİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin iyiyim sen nasılsın arkadaşım
hoşbuldum canım bende iimSmile
Pessimist
Alıntı: evet ben geldim hoş geldiniz yok mu.... sizlere ne ısmarlayayım belki kahve icersiniz ben sıkı bir yorucu bir gün geçirdim bir kahve iyi gider izde istermisiniz....

hosgeldin..
€BeRimSin
Sevinç'ten Havalara Uçmak Üzereyim.. SmileSmile
Pessimist
Alıntı:[b]hoşbuldum bende sazan gibi konuşmaya dalıyorumBig Grintşk bende iimSmile
[/b]

ayıp ettin sen yabancı değilsinSmile
d€n!z kısı
EsCaPeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ben geldim hoş geldiniz yok mu.... sizlere ne ısmarlayayım belki kahve icersiniz ben sıkı bir yorucu bir gün geçirdim bir kahve iyi gider izde istermisiniz....
bende yeni geldim hoşgeldin canım
HASRETİM
EsCaPeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ben geldim hoş geldiniz yok mu.... sizlere ne ısmarlayayım belki kahve icersiniz ben sıkı bir yorucu bir gün geçirdim bir kahve iyi gider izde istermisiniz....
hoşgeldin arkadaşım valla biz az önce çay içtik ama arkadaşlar belki içmek ister kendi adıma teşekkür ederim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:17 PM