:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
SweetCandy
ne olmadiki biliorsunya hasan iste ama allahtan neyseki kapandi konu SmileSmile
Ara
tugfan
Alıntı:valla bilmemki bende size soruom iste, siz baslayin devamini getiririz...
sen hele bir gir konuya biz inş...geliriz...:yikildim:

Dökülen göz yaşları sadece kendimiz için..
O değere sahipken de, yitirdiğimizde de..
Çünkü bizi asil korkutan YaLNıZLıK...
HASRETİM
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:al işte
bunu demek istemediğimi biliyorsun
sadece sen onu dedikten sonra ben bise deseydim dalga geçiyo sanırdın alınabilirdin diyorum
tmm arkadaşım senle kırgın olmak istemem neyse hiç demedim say ok
Ara
tugfan
Alıntı:tmm bırakır bırakmaz kesicem develeri söz dedim ya

işte sorun burda.....ne zaman bırakmayı düşünüyorsun....zaten açııımmmm :'(
HASRETİM
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olmadiki biliorsunya hasan iste ama allahtan neyseki kapandi konu SmileSmile
kıs sorma nereye gitsem ölmek istiyorum falan ayyy böyle ööööööö oldum ya dedim bi ara girmim bu siteye allahtan dedigin gibi bugün hiç ses seda yok ya anlayamadıgım insanları neden kullanırlar ben ona güzellikle yaklaştım hala anlamadı bende daha ses çıkartmadım
Ara
HASRETİM
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:işte sorun burda.....ne zaman bırakmayı düşünüyorsun....zaten açııımmmm :'(
tufan ya zaman ve hayat o kadar acımasızki ne bilim dedimya ikilemdeyim ama inan yemin olsun bunu bir gün başaracagım
Ara
Pessimist
Alıntı:
tmm arkadaşım senle kırgın olmak istemem neyse hiç demedim say ok

sen bilirsin abla ben cins bise demedim
tugfan
Alıntı:tufan ya zaman ve hayat o kadar acımasızki ne bilim dedimya ikilemdeyim ama inan yemin olsun bunu bir gün başaracagım

oki..öle olsun....
...millet ben kaçar....kendinize iyi bakın..haden byeeee
SweetCandy
HASRETİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıs sorma nereye gitsem ölmek istiyorum falan ayyy böyle ööööööö oldum ya dedim bi ara girmim bu siteye allahtan dedigin gibi bugün hiç ses seda yok ya anlayamadıgım insanları neden kullanırlar ben ona güzellikle yaklaştım hala anlamadı bende daha ses çıkartmadım

ay susalim en iyisi yoksa nazar falan deger mazallah baslar yine..yarabbim bu neydi böyle yaa..SmileSmile
Ara
HASRETİM
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dün noldukiBig Grin
ya bi ses ver valla tuhaf oldum ben kimseyi kırmak istemem inan
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:24 AM