:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
HIIIIIIIIIIIIIM UNUTMAMIŞSINNNNNNN TAMAM BAK SIKILMIYORUMMMMMMMMMMMM YAAAAAAAAAAAAA
w00w
iyiyiz yaf nası olalım sizleri sormalı ?
Ara
eXseLanS
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HIIIIIIIIIIIIIM UNUTMAMI?SINNNNNNN TAMAM BAK SIKILMIYORUMMMMMMMMMMMM YAAAAAAAAAAAAA

heee ??Le s?k?Lma yaff beni ?rnek aL..Big Grin:p
Ara
>As!_M€L€q<
TAMAM ABİCİMMM KIZMA TAMAM SIKILMIOM HEM SEN VARSIN NİE SIKILAYIMMMMMM YAAA DİİİMMMİİİ
w00w
demi yaf ex i örnek al Big Grin yoq la ziya ben almam seni örnek mörnek Big Grin allah muhafaza bişi gelir başımıza Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyiyiz yaf nas? olal?m sizleri sormal? ?
BEN HER ZAMAN K? G?B?Y?M YAAAA ???RLERE G?M?L?YORUM BELL? OLU HERHALDE
eXseLanS
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAMAM AB?C?MMM KIZMA TAMAM SIKILMIOM HEM SEN VARSIN N?E SIKILAYIMMMMMM YAAA D???MMM???

evet ben warken s?k?Lmak koLym?...Big Grin k?zmad?m zaten....Wink
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demi yaf ex i ?rnek al Big Grin yoq la ziya ben almam seni ?rnek m?rnek Big Grin allah muhafaza bi?i gelir ba??m?za Big Grin

ben sana demedimki beni ?rnek al diye ibocum...Big Grin hem merek etme geLmez ba??na bi?i...Big Grin:p
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana demedimki beni ?rnek al diye ibocum...Big Grin hem merek etme geLmez ba??na bi?i...Big Grin:p

Big Grin bilemiorum art?k Big Grin hani sen ... neyse salla Big Grin mcx karde?im Big Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bilemiorum art?k Big Grin hani sen ... neyse salla Big Grin mcx karde?im Big Grin

anLad?m ben seni karde?im Big Grin ahanda sana kocaman bi ex ?p?c??? MUCX...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:07 PM