:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
SweetCandy
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NEHİR BU ARALAR BİRAZ SİNİRLERİM BOZUK

tamam anliyorum seni, her ailede olabilir böyle seyler, ama neden ikidebir konu aciyorsun bi anlam veremedim dogrusu, ne yapmaya calistigini anlamis degilim, umarim beni yanlis anlamamistirsin..
Ara
derdo
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan oğlu bukadsar zayıf olursa daha çok okursun sen böyle yazıları sefaaaaaa
bu dirençsizlik neden anlamıyorum yaa :S
ezoo20
,yaw hasan valla delisin yawSmile
yorum yapmayacam artık ya:...
Ara
ezoo20
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu dirençsizlik neden anlamıyorum yaa :S
yaw zaten anlamak için medyum falan olmak lazım herhalde...
Ara
SweetCandy
icimi daralttiniz yaa, ne bu böyle saka falanmi SmileSmile
Ara
hasanhusso3706
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam anliyorum seni, her ailede olabilir böyle seyler, ama neden ikidebir konu aciyorsun bi anlam veremedim dogrusu, ne yapmaya calistigini anlamis degilim, umarim beni yanlis anlamamistirsin..
SENİ YANLIŞ ANLAMADIM AMA SANA SÖZ VERİYORUM BİR DAHA NE OLURSA OLSUN BÖYLE BİR KONU AÇMAYACAÄžIM HATTA ŞİMDİ BAŞKA BİR KONU AÇIYORUM ŞİMDİ.
Ara
ezoo20
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EÄžER RAHATSIZSAN BENİM ÜYELİÄžİMDEN ÖLDÜR RAZIYIM.
bana bak valla tam sopalıksın he
yok rahatsızmışım yok bilmem ne ...
Ara
SweetCandy
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENİ YANLIŞ ANLAMADIM AMA SANA SÖZ VERİYORUM BİR DAHA NE OLURSA OLSUN BÖYLE BİR KONU AÇMAYACAÄžIM HATTA ŞİMDİ BAŞKA BİR KONU AÇIYORUM ŞİMDİ.

evet ya iste böyle, oh bee SmileSmile
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icimi daralttiniz yaa, ne bu böyle saka falanmi SmileSmile
valla yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ara
ezoo20
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENİ YANLIŞ ANLAMADIM AMA SANA SÖZ VERİYORUM BİR DAHA NE OLURSA OLSUN BÖYLE BİR KONU AÇMAYACAÄžIM HATTA ŞİMDİ BAŞKA BİR KONU AÇIYORUM ŞİMDİ.
hasan bırak sen şu ölümleri kalımları ...
sen tatile varmısın bakalım ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:38 AM