:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol kankim yafff hey millet kankim bitane birrrrrrrrrrrrrrrrr

evet miLLet ben 1 taneyim haaa..Big Grin saoL kankim sende ?Lesin.. mucx...Big Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet miLLet ben 1 taneyim haaa..Big Grin saoL kankim sende ?Lesin.. mucx...Big Grin

kankim sanada mucx en b?y???nden aga yine bis ba?lad?k millet ka?t?Big Grin
Ara
eXseLanS
ehehe..Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
kanka yaff bizim burada bizim ilçeye tramvay açılıo açılışa başbakan geliomuş o yüzden geç kaldım sabah ya
Ara
smart_egoist
arkide?ler siz okadar geveze olursan?z milletn ba?? a?r?yo ka?arlar tabi...Wink Wink Wink
Ara
tatlı_cadı
olsun önemli diil yargıç..Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
smart_egoist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkide?ler siz okadar geveze olursan?z milletn ba?? a?r?yo ka?arlar tabi...Wink Wink Wink

senin kafa baya sa?lam galiba hehheheeBig Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka yaff bizim burada bizim il?eye tramvay a??l?o a??l??a ba?bakan geliomu? o y?zden ge? kald?m sabah ya

kanka benim gibi adam? b?rak?p ba?bakan m? a??L??a geLirmi? yaf...Big GrinBig Grin biz neciyiz burda...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka benim gibi adam? b?rak?p ba?bakan m? a??L??a geLirmi? yaf...Big GrinBig Grin biz neciyiz burda...Big GrinBig Grin

kanka seni rahats?z etmek istememi?lerBig Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka seni rahats?z etmek istememi?lerBig Grin Big Grin

haa ii o zaman sorun yoq....DBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:34 AM