:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
yaw canım beceremedim ben bunu yaaaaaaaaSmile
ama sağolasın
Ara
ezoo20
e çok şanslısın ozaman sen Smile
en son msj yine kaptın Smile
Ara
ezoo20
bu emel müftüoğlu yaw...
kadın süper yapıyo çacuk takliti yapıyoooooSmile
sağolasın masal yüzlüSmile
Ara
ZeNiTH
OOoooyy OOooooyyyy ..
Allah Bozmasın Bu Sesi ..
Bol bol acı ye kız Big GrinBig Grin

Çok güzeldi ..
Ve Çok sevdiğim bir türküydü ..
VE senin dilinden dahada güzel çıkmış ..
Teşekkürler Kevser Hanımefendi Big Grin

Hanımefendi oldu artık artist Big Grin
ezoo20
saolasın aslıcım hastalık yok yaw..omurilikte kist vardıda ondan ameliuyat oldum....
uzun uzun yıllardır varmış ama bu yılla farkedebildikSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ezoo20
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cicim bundan korkuoduu ilk hırkızı yakaladıkk SmileSmile
evet evet yakaladınız...
ben hırkızım varymı işteSmile
hıh çalayım banane banane sizde koymayın bu kadar güzel bir resmmi ortada hıhhhhh
Ara
ezoo20
haklısın canım önemli olan yitip gitmeden değerlerini bilmek ...
Ara
satana85
ezo kardes ıstedıgın yemek olsun ben kendım yapıyorum yemegımı kendıme de yıyorum.uıversıtelı olunca oyle bır derdınız oluyo ondan cogu yemegı yapabılırım guzel soru tebrık ederım:Smile
Ara
soyle
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA KARDEŞ FİKRİNE SAYGI DUYUYORUM AMA HER LAFIN BAŞINDA HÜSEYİN ŞÖYLE FALAN FİLAN SEN SESİNİ KES SENİN HİÇ BİR ŞEY SÖYLEME HAKKIN YOK DİYORLAR. YEMİN EDERİM ARTIK HAYATTAN ZEVK ALAMAZ OLDUM ÖLMEK İSTİYORUM.NASIL OLSA BAŞTA BU SİTEDEKİLER OLMAK ÜZERE HERKES KURTULUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

lo huso intihar felan edeersen silah felan lasim olursa gel yabanciya gitme sana ucuza kapatirim Big Grin
nasilsa 2 mizde ankaradaniz cenazeni felan biz hallederiz sen ole bisey yaparsan sole simdidende parani biriktir ha oldukten sonra bide para icin bizi pesinde kosturma
Ara
HASRETİM
ezocum çokkkkkkkkk geçmiş olsun canım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:09 PM