:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
g?ltenn
Ya Arkadaslarr Sohbet Edecek Kimse Yokmu Sikildimben Y A Yeni Geldim Araniza Kabul Edrmisiniz
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wa??t kankam geLmi? h.g kanka...

HO?BULDUK B?TANE KANKAM BEN?M YAFFFF KARDE??M
Ara
YARGIÇ
g?ltenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Arkadaslarr Sohbet Edecek Kimse Yokmu Sikildimben Y A Yeni Geldim Araniza Kabul Edrmisiniz

YAFF NE DEMEK TAB? EDER?Z ARAMIZA HO? GELD?N SOHBET DED?NM? KANKAM VE BEN HER ZAMAN BURADAYIZ D?M? KANK?? KARDE??M YA B?TANE B?R
Ara
g?ltenn
Merhaba Arkadasalr Nasilsiniz Wink
Ara
eXseLanS
g?ltenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Arkadaslarr Sohbet Edecek Kimse Yokmu Sikildimben Y A Yeni Geldim Araniza Kabul Edrmisiniz

i Leri ? harfi yapsayd?n yanL?? anLa??Lmas?nda...Big Grin h.g... aram?za...
Ara
YARGIÇ
g?ltenn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Arkadasalr Nasilsiniz Wink

SAOL G?LTEN SEN NASSIN BAKEM ??S?N ?N?ALLAH
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:i Leri ? harfi yapsayd?n yanL?? anLa??Lmas?nda...Big Grin h.g... aram?za...

KANKA ALLAH CIZIRTINI VERMES?N YAFFFFBig Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAFF NE DEMEK TAB? EDER?Z ARAMIZA HO? GELD?N SOHBET DED?NM? KANKAM VE BEN HER ZAMAN BURADAYIZ D?M? KANK?? KARDE??M YA B?TANE B?R

heytt be kanka bitanesin haa....Big GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KANKA ALLAH CIZIRTINI VERMES?N YAFFFFBig Grin Big Grin

amin puhahaha...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heytt be kanka bitanesin haa....Big GrinBig Grin

SENS?N B?TANE OLAN KANKA YAFF KIS KA?TI SENDEN ?C? G?B?S?N MA?ALLAH KORKMA GULTEN KANKAMDAN ZARAR GELMESBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:32 PM