:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
SmileSmile:

yav of yav of hiç bi kankam yok canım sıkılıyo burda ya kim var kim yok toplasın:Smile
Ara
SweetCandy
valla aynen kizz...benimde canim sikiliyoo...gidelim yaww hemen yarin hazirla bavulunu...SmileSmileSmileSmile
Ara
ezoo20
Valla Ya....
Ya Ben Kuzenleri Ayarlasam Hemen Gidecem Zaten ...
Ama Işleri Var Izin Alamiyolar...
Ben Aliyom Ama Onlarda Iş Yokkkkkkkk
Ara
SweetCandy
kiz sana diyorum ya iste...ben varim gidelim kizz..süper olurr...
Ara
Carizmatic
beni de alın Big Grin yanınıza Big Grin
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz sana diyorum ya iste...ben varim gidelim kizz..süper olurr...
OLUR GİDEK AMA SEN ORADAN GELENE KADAR BEN SIKINTIDAN PATLAYACAM DEMKTİR BUUUUUU:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni de alın Big Grin yanınıza Big Grin
AY GELME BİZ SENİ İSTEMİYOZ OHHHHHHHHH CANIMADA DEÄžSİNNNN:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLUR GİDEK AMA SEN ORADAN GELENE KADAR BEN SIKINTIDAN PATLAYACAM DEMKTİR BUUUUUU:yikildim: :yikildim: :yikildim:

canim benim idare at artik söyle bir kac ay bekle...sonra süper bi tatil bizi bekliooo...SmileSmileSmile
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AY GELME BİZ SENİ İSTEMİYOZ OHHHHHHHHH CANIMADA DEÄžSİNNNN:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

aferim kizz..istemiozz iste seni..biz kiz kiza yapicaz dimi kiz ezoo..
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aferim kizz..istemiozz iste seni..biz kiz kiza yapicaz dimi kiz ezoo..
EVET CANIM BENİM ....KIZ KIZA YAPACAZ TATİLLİMİZ SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:16 AM