:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hala verdim diyo yaw..
dost dedik sana be oldumu şimdi böyleeeeeeeeeee:yikildim: :yikildim:

yok kiz saka saka ben verirmiyim seni hec..senin tursunu kurcam ben daha...SmileSmileSmileSmile
Ara
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse ben çıkıyom kib yoksa koruma benı harbı öldürecek Big Grin
sağol canım sende kib bye
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok kiz saka saka ben verirmiyim seni hec..senin tursunu kurcam ben daha...SmileSmileSmileSmile
senden önce ben kuracam turşumu cadııııııı:yikildim: :yikildim:
Ara
gULSHEn
nehir Smile 16 yaşında kim avr dı burda onla karıştırdım seni Pardon fıstıkım Smile siz beni dinnein ekin bu emrahı da carizmatic i de biz kız kıza gidelim Big Grin Big Grin Big Grin ahahaha ayy yeter çok güldümm valla .D
Ara
ezoo20
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir Smile 16 yaşında kim avr dı burda onla karıştırdım seni Pardon fıstıkım Smile siz beni dinnein ekin bu emrahı da carizmatic i de biz kız kıza gidelim Big Grin Big Grin Big Grin ahahaha ayy yeter çok güldümm valla .D
olur ektikkkkkkkkkkk:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: hadi gidelim

gül kız gül gülmekten daha güzel ne varki ...:yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir Smile 16 yaşında kim avr dı burda onla karıştırdım seni Pardon fıstıkım Smile siz beni dinnein ekin bu emrahı da carizmatic i de biz kız kıza gidelim Big Grin Big Grin Big Grin ahahaha ayy yeter çok güldümm valla .D

dogru yaa, agzina saglik canim benim yaaa..iste budurrrrrrrrrr...
Ara
SweetCandy
aman bosverin erkekleri yawww...
Ara
ezoo20
Tamam Boşwerdik Hadi Gidelim Nereye Gidiyoz
Ara
Carizmatic
arkamızdan çevirin oh Smile gidin gidin Smile
Carizmatic
bende emrahı alır geLirim gittiğiniz yere Smile))

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:10 PM