:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz ezo ben yokmuyum buurda yani, alicagin olsun senin...beni delide ettinya..sagol sekerimm...SmileSmileSmileSmile
sen varsında habire tercih yapmaya itiyon beni ..yalnız kaldım bendemi onlardan yanımısın anlamadım yaniiiiiiiii:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet gerçekten Smile)) :yikildim: :yikildim: :yikildim: bu gün çok güLdük Smile
evet yaaaaaaaaaaaaaaSmile
bir konu açtım açarken canım çok sıkılıyodu ...
ama şimdi çoştum valla :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman emrah kendine dikkat et valla güme gitme sonra kızların camia batar valla Smile:yikildim: :yikildim: :yikildim:

yog yaw bısey olmaz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kızları bırakıp hıç bı yere gıtmem gıdersem senıde aırım yanıma Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Carizmatic
hadi ben gittim Smile akşama görüşürüz arkadaşlar Smile)))))
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen varsında habire tercih yapmaya itiyon beni ..yalnız kaldım bendemi onlardan yanımısın anlamadım yaniiiiiiiii:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

hee anladim simdi...ama napim kizz..
Ara
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yog yaw bısey olmaz Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kızları bırakıp hıç bı yere gıtmem gıdersem senıde aırım yanıma Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ay iyi evde kalmayımda bir alıcımız hazır bulunsun :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ben gittim Smile akşama görüşürüz arkadaşlar Smile)))))

eyw grs inş. yanına almazlarsa Big Grin
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ben gittim Smile akşama görüşürüz arkadaşlar Smile)))))
tamadır canım görüşmek üzere Smile
kendine cici bakman dileğimle
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay iyi evde kalmayımda bir alıcımız hazır bulunsun :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yok yok kalmazsın ben varken Big Grin
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee anladim simdi...ama napim kizz..
anladın sağol SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile)
ne yapam diyo birde ya..
veremem ben onu size desene ...:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:05 PM