:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla onu bunu bılmemde ben dj lık yaptığım kanala geçmessem koruma abı harbı benı ındırecek aşağıya adam sureklı ıstek yapıyo çalmıyom Big Grin
ee çal bari be güme gitme sonra:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emrah aldık mı 3 ün 1 ini Smile ikimizLE de gelmio en iyisi biz beraber gidelim orda vardır elbet 2 tane kız Smile)))))))))

gıdelım yaw ben bulurum hemen ıkı tane ıstersen 10 tane buluruz var bu bızde Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam bizde aynı yere geLioruz Smile)) bizi buLursunuz artık Smile
bulurmuyuz kine acaba ..
hem orada bizde kendimize buluruz SmileSmileSmileSmile:SmileSmile)hıhhhhhhhh
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ya tek bıraktın aha bu kurtlar kapmaya çalıyodu beni...
bir daha beni tek bırakma yaaaaaaaaaaaaaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim:

kiz ezo ben yokmuyum buurda yani, alicagin olsun senin...beni delide ettinya..sagol sekerimm...SmileSmileSmileSmile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee çal bari be güme gitme sonra:yikildim: :yikildim: :yikildim:

yok o bana kıyamazda ereğliğe gıdınce yakalarsa sadece döfer Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d ewler yan yana zaten
Ara
Carizmatic
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim:
vay vayyyyyyyyyySmile
biraz ısrar etseydiniz bariiiiiii be Smile
hemen sattınız beni :yikildim: :yikildim: :yikildim:

satmadık ki siz nereye biz oraya Smile)) peşini bırakmam ben Smile :yikildim: :yikildim: :yikildim: yalnız kaLmiycan Smile
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz saka yaptim...ne var bunda sakaydi sadece...yanlis birseymi söledim...SmileSmileSmileSmile
yok canım benim yanlış anlaşılan bişrşey yok kafanı yorma sen ok
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:satmadık ki siz nereye biz oraya Smile)) peşini bırakmam ben Smile :yikildim: :yikildim: :yikildim: yalnız kaLmiycan Smile
aaaaaa ne güzel

gerçekten mi?:yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok o bana kıyamazda ereğliğe gıdınce yakalarsa sadece döfer Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d ewler yan yana zaten
aman emrah kendine dikkat et valla güme gitme sonra kızların camia batar valla Smile:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaaa ne güzel

gerçekten mi?:yikildim: :yikildim:
evet gerçekten Smile)) :yikildim: :yikildim: :yikildim: bu gün çok güLdük Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:20 PM