:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur tabi canım nedemek izlerim benn ..
siz yiyin birbirinizi :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yog yaw ınsan yemem ben Big Grin
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: ezooo sende bi seçim yap Smile :yikildim: :yikildim:
yaptımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ben tatile yalnız gitmek istiyommmmmm:yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
muhahaha baq nehir de merak ediormuş tercihini Smile
gULSHEn
hiştt 5 dakka ayrıldım neler olmuş ezo ben sana dedim kız kıza gidelim diee Big Grin bak işin içinden çıkamıon şimdi Big Grin vazcay bence kızkıza gidelim Big Grinoralarda buluruz artıkın Big Grin
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne tercihi be delimi ne kafayı yedi iyice heeeee:yikildim: :yikildim:

kiz saka yaptim...ne var bunda sakaydi sadece...yanlis birseymi söledim...SmileSmileSmileSmile
Ara
Carizmatic
emrah aldık mı 3 ün 1 ini Smile ikimizLE de gelmio en iyisi biz beraber gidelim orda vardır elbet 2 tane kız Smile)))))))))
ezoo20
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiştt 5 dakka ayrıldım neler olmuş ezo ben sana dedim kız kıza gidelim diee Big Grin bak işin içinden çıkamıon şimdi Big Grin vazcay bence kızkıza gidelim Big Grinoralarda buluruz artıkın Big Grin
evet ya tek bıraktın aha bu kurtlar kapmaya çalıyodu beni...
bir daha beni tek bırakma yaaaaaaaaaaaaaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
valla onu bunu bılmemde ben dj lık yaptığım kanala geçmessem koruma abı harbı benı ındırecek aşağıya adam sureklı ıstek yapıyo çalmıyom Big Grin
Ara
ezoo20
:yikildim: :yikildim:
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emrah aldık mı 3 ün 1 ini Smile ikimizLE de gelmio en iyisi biz beraber gidelim orda vardır elbet 2 tane kız Smile)))))))))
vay vayyyyyyyyyySmile
biraz ısrar etseydiniz bariiiiiii be Smile
hemen sattınız beni :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiştt 5 dakka ayrıldım neler olmuş ezo ben sana dedim kız kıza gidelim diee Big Grin bak işin içinden çıkamıon şimdi Big Grin vazcay bence kızkıza gidelim Big Grinoralarda buluruz artıkın Big Grin

tamam bizde aynı yere geLioruz Smile)) bizi buLursunuz artık Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:14 AM