:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bravo size yanii...kiz ezo varya ikisiylede git...
valla ya hatlar karıştı :S:S:S:S:S:S::SS:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
nehir öLdürmeyeceğine dair söz verirsen benimle geL Big Grin Big Grin Big Grin
Ç@RŞžI EMRAH
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bravo size yanii...kiz ezo varya ikisiylede git...

olurmu öle ya aaaa nehır olmadı bak şimdi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
SweetCandy
emrahi sec kizz onu ayarladik sana...carizmada baksin artik basinin caresine...bana bak emrah bana arkadaslarindan birini ayarlamayi unutma...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ezoo20
ooo piti piti karemala sepetiiiii..............
nasıl seçem yaw ..
en iyisi siz kavga edin benim için bende ayakta kalanı alıp tatile gideyim ..SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile:Smile
Ara
Carizmatic
tercih yap ezooo Smile
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi yaaaaaaaaaaSmile
sü persin kurtar beni bu hayattaaaannnnnn:yikildim: :yikildim: :yikildim:

gel kurtarayım Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
SweetCandy
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir öLdürmeyeceğine dair söz verirsen benimle geL Big Grin Big Grin Big Grin

YOK CANIM ALMAYIM sagol yinede...
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emrahi sec kizz onu ayarladik sana...carizmada baksin artik basinin caresine...bana bak emrah bana arkadaslarindan birini ayarlamayi unutma...SmileSmileSmileSmileSmile
banane bende sana carizmatiği ayarladım hem bak yolda öldürmezsen benle gel diyo:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel kurtarayım Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
içine tükürdüğümün hayatında beni kurtaracak varmııııııı kli uyaw:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:52 PM