:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ezo sen benimLE geL en azından öLmeden görürüm orayı
olur canım ya zaten kafayı yiyecem yakında istanbulda tozutacammmmmmmm:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiz nedion sen neyi bilionn..söle bakim...
ya bak üstüme gelme atlarım burada aşağı heeeeeeeSmile
hem ben senden büyüğüm ben dersem o olacak tamammı :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bak üstüme gelme atlarım burada aşağı heeeeeeeSmile
hem ben senden büyüğüm ben dersem o olacak tamammı :yikildim: :yikildim: :yikildim:

olmaz canim benim olmazz....
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur canım ya zaten kafayı yiyecem yakında istanbulda tozutacammmmmmmm:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

tozutma ben senı getırıım tatıle kdzereğliğe Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iii ben ordanda bulurum bıtane Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ya bak oyun bozanlık yapma sen benle geliyon :yikildim: :yikildim: :yikildim:

a gerçi bvenim carizmayada sözüm var nolcek şimdikkkkkkk:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
hadi o zaman hazırLan gidioruz
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tozutma ben senı getırıım tatıle kdzereğliğe Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hadi yaaaaaaaaaaSmile
sü persin kurtar beni bu hayattaaaannnnnn:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
bravo size yanii...kiz ezo varya ikisiylede git...
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi o zaman hazırLan gidioruz
ay benim kafam karışıyo benim sevgilim kimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
carizmamı yoksa emrah mııı:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bak oyun bozanlık yapma sen benle geliyon :yikildim: :yikildim: :yikildim:

a gerçi bvenim carizmayada sözüm var nolcek şimdikkkkkkk:yikildim: :yikildim: :yikildim:

bılemıyom tercıh yap ya carızmatık ya ben Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:17 PM