:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkmı yaşıyon nehırın gözlerın önunde Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
he yaşıyom sabahtan beri kafamın etini yedi hadi hadi diye diye :yikildim: :yikildim:
yaşayak bari:yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayir kiz askimizi yasicaz dedinya o...
yaşarım tabikide ben aşkımdanmı utanacam Smile
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkmı yaşıyon nehırın gözlerın önunde Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin

eh artik emrah banada ayarlarsin birtane dimi..bak biz sana nasil bulduk..sakaydi tabi.SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he yaşıyom sabahtan beri kafamın etini yedi hadi hadi diye diye :yikildim: :yikildim:
yaşayak bari:yikildim: :yikildim:

aşkını benlemı yasıyacan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
SweetCandy
arkadaslar ben almayim...yanlizlik süperrrrrrrrrrrr...
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eh artik emrah banada ayarlarsin birtane dimi..bak biz sana nasil bulduk..sakaydi tabi.SmileSmileSmileSmileSmileSmile

bulalım sana hemen benım dj arkadaslar var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hı ? yoq olmas Big Grin Big Grin
niye olmaz başkasındamı gözün var yoksa söyle sölyle utnma ha biz bizeyiz şurda:yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
8fd50df104.jpg

hadi hazırmısınız gidioruz Smile
ezoo20
:yikildim:
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkını benlemı yasıyacan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
öyleymişşşşşşşşşşş
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:8fd50df104.jpg

hadi hazırmısınız gidioruz Smile
hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
gidelim yaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi