:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ozgur_yasarim
nehir kanki var yanımda onuda sana ayarlayakBig Grin:Big GrinBig Grin

neyse ben kacar Ç@rşı geldi onla takılınBig Grin by
d€n!z kısı
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya durun beni unuttunuz...yokmu bana...
sen istemiodun noldu:Big GrinBig Grin
ezoo20
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii gülşen amil adresini at buluruz bitane bakem cevremeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ulan adımız başak şeye cıkacak ben okula kacar by atcaklar yoksa okuldan beni
kaç kaç arkadaşı bırakıp öyle kaçsaydın beeeeeeeee:yikildim: :yikildim:
Ara
gULSHEn
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah cızırtınız versin hemmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiii:yikildim: :yikildim: :yikildim:

:yikildim: :yikildim: :yikildim: cızırtımızı versin vallla Big Grin tatil versin bide yakışıklı bi prens ezo evde kalmış kızkuruları die konu aç ilk ben msj yazcam Big Grin :yikildim: 24 yaşında ve yannıs olarak bu ünvanı kimseye kaptırmam Big Grin
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya durun beni unuttunuz...yokmu bana...
canım biz siparişi verdik sende ver...aranıyoz işte SmileSmileSmileSmile:yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
tatiLE geLmek isteyenler elini kaldırsın uçak kalKıo Big Grin
d€n!z kısı
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olum gıt okula sonra adam bırakacak bak yılbaşı zekı bırakır valla affetmez Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin sonra yanıma gelıp ağlama SmileSmile)SmileSmileSmileSmileSmileSmile
hahaha yanına gelip ağlıyomu selpak wir sende:yikildim:
ezoo20
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir kanki var yanımda onuda sana ayarlayakBig Grin:Big GrinBig Grin

takılak bakalım :yikildim: :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nehir kanki var yanımda onuda sana ayarlayakBig Grin:Big GrinBig Grin

byby k.i.b
ezoo20
Carizmatic Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tatiLE geLmek isteyenler elini kaldırsın uçak kalKıo Big Grin
bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:15 PM