:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senle yaşıt yav
senin resmin neredeydi kis bi gösterem onaBig GrinBig Grin
göster göster ....
kişisel rtesimlerde var...ha orada işte göster bizimle taile gelsin hemiiiii:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız olsa fenamı olurdu yani birimize verirdin işte :yikildim: :yikildim: :yikildim:
alemsin he hiç gülcem yoktu:yikildim: senin warmı abinSmile
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet aynen araniyooooooooooooooooo...
aranıyyyyyyyyyyyyyySmile
başvuru da bulunmak isteyenler konumuza lütfen acele etmeyin arkedeşler...:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ozgur_yasarim
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söyle çabuk bitsin yayınııııııııııııSmileSmile:SmileSmileSmileSmile

tamam kıs bitecek az kaldı ben kacıyom ders var geciktim akşam gelirim şişt cougu kacırma ha ona göre ii çocuk begenirsen takıl

PrinceSs
pişT..Ben geLDim..Ada$ abLa Big Grin nereYeee..?Ben geLirdim ama 23 Nisan'a hazırLık yapıozzz...Big Grin
ezoo20
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahah yanlış oldu ben seni ezo sandım ondan kıs dedimBig Grinpardon
koskaca admı benle karıştırdınya ilahi özgeeeeeeeee:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alemsin he hiç gülcem yoktu:yikildim: senin warmı abinSmile
alemim tabekedeeeeeeeeeSmile
geçici abi bulsana kızzzzzzzSmileSmileSmileSmile
Ara
gULSHEn
Resul sen bana 27-28-29 yaşına kadar uzun boylu esmer bir bey bulursan ii olur ama zayıf olmasın sakın Big Grin Big Grin Tamam mI?
tatile kadar bulun yoğunum bak hem çalışıyom hem size laf yetiştiriom Big Grin
Ara
ezoo20
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam kıs bitecek az kaldı ben kacıyom ders var geciktim akşam gelirim şişt cougu kacırma ha ona göre ii çocuk begenirsen takıl
tamam tamam kaptırmam kimseciklere benim o :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sana iyi çalışmalar Smile
Ara
ezoo20
PrinceSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pişT..Ben geLDim..Ada$ abLa Big Grin nereYeee..?Ben geLirdim ama 23 Nisan'a hazırLık yapıozzz...Big Grin
hoşgeldin adaşım benim beeeeeeeee:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:33 PM