:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
d€n!z kısı
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:deniz kızı ben silivriye yakınım yaaa daha uzak bi yersi olsun Big Grin ben bıktım denizide çok kirlendi artıkın Big Grin başka yer bulalım Smile
nerde oturuyon kısBig Grindenisi temizliyolar yaBig Grintatil için onları koymadım bıkmışım zatenBig Grinyeni yerler görelimBig Grindenizi temiz olanındanBig Grin:yikildim:
ozgur_yasarim
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq bulmama gereq yoq artıq war:$

nsıl kım bu ben neden bilmiyom ezo dogrumu

ezoo20
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende enişteyi aliimmiBig Grin
al kız :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ezoo20
normal_deniz_resimleri%20%28100%29.jpg

biri temiz denizmi de burası nasılllllllllllllllll
Ara
SweetCandy
eee ben kimi alcam ozaman yanima..yanlizmi gelcem ben yaniii...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
nedarlimke
o daha kötü ya kağıt gibi olsam ii kıldan daha ince olurum artık.:d:d:d:d hehehehe
Ara
ezoo20
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nsıl kım bu ben neden bilmiyom ezo dogrumu
doğrudur herhalde canım teferruat bende yok özgeye sorrrrrr:yikildim: :yikildim:
Ara
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:normal_deniz_resimleri%20%28100%29.jpg

biri temiz denizmi de burası nasılllllllllllllllll

süper yaaa...kendimizi fazla kaptirdik..yeterin bukadar kizzz...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
d€n!z kısı
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nsıl kım bu ben neden bilmiyom ezo dogrumu
çoq oldu doğru wallaSmile
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee ben kimi alcam ozaman yanima..yanlizmi gelcem ben yaniii...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
kız yalnız değilsin buluruz sanada birini :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:50 PM