:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KANK? YAFF SARDI MUHABBET AMA YAFF B?SDE PEK AKILLI SAYILMAYIS SANIRIMBig Grin

tabi kanki wOOw sen ben oLdukmu muhabetin ?eyinden girer ?eyinden c?kar?z...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne oLdu birader bi sorunmu war...Big Grin b?Le nas?L Laa yumo?Luktan c?kt?k...Big Grin

insan 7 sinde neyse 70 indede ?ledir Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ehuehuehuashduasd Big Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi kanki wOOw sen ben oLdukmu muhabetin ?eyinden girer ?eyinden c?kar?z...Big GrinBig Grin

ZUHAHHAHAHAH KANK?M ?EY?NDEN G?RD?K ?IKAMIYOZ ?BO NERDE CADI MI S?P?RD? YOKSABig Grin Big Grin
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi kanki wOOw sen ben oLdukmu muhabetin ?eyinden girer ?eyinden c?kar?z...Big GrinBig Grin

terbiyesiz ! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan 7 sinde neyse 70 indede ?ledir Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ehuehuehuashduasd Big Grin

haa ii o zaman sorun yoq ben zaten 6 ya??ndayd?m...Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:terbiyesiz ! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

?BO SENDE VARSA AZ VER KANK?MEBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:terbiyesiz ! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

h???? sen kendine baq pasakL?...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haa ii o zaman sorun yoq ben zaten 6 ya??ndayd?m...Big GrinBig Grin

eheuheuehaushduasd Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?BO SENDE VARSA AZ VER KANK?MEBig Grin Big Grin Big Grin

taze bitti. bayat versek ? Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haa ii o zaman sorun yoq ben zaten 6 ya??ndayd?m...Big GrinBig Grin

HEHHE ?OLUK ?OCUKLA KANKA OLDUK YAFFFFBig Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:43 PM