:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
Kank? Kiz Olunca Orgamlarini Bo?a Harcama Sakin He Satalim:d
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kank? Kiz Olunca Orgamlarini Bo?a Harcama Sakin He Satalim:d

kanki sen yapma bari yaff ne k?s?...Big Grin
baqma sen bu ibonun dediklerine yrn ameliata gircekte heyecanL?...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kank? Kiz Olunca Orgamlarini Bo?a Harcama Sakin He Satalim:d

Big GrinBig GrinBig Grin 5 para etmez la onun organ? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Hehhehe Kank? Ne Yan? ?boyu Mu De???t?r?oz ?bo Sen?mn Organlar Ne Kadar Eder Bea:d :d
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanki sen yapma bari yaff ne k?s?...Big Grin
baqma sen bu ibonun dediklerine yrn ameliata gircekte heyecanL?...Big GrinBig Grin

he falla yar?n ameliyata gircem. ex doum yapcak yan?nda olmam? istedi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ?ok heyecanl?y?m ye?enim oluo Big GrinBig GrinBig Grin

eheuhuas Big Grin olm bana laf sokma sen zararl? ??kars?n Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehhehe Kank? Ne Yan? ?boyu Mu De???t?r?oz ?bo Sen?mn Organlar Ne Kadar Eder Bea:d :d

5 para etmez Big Grin belki 4.5 Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:5 para etmez Big Grin belki 4.5 Big GrinBig GrinBig Grin

HEHHEHE AGA KANK?M?N EVLAT K?MDEN BEA KANK? NEREDEN BULDUN ONU BAQQ DOUM SIRASINDA ?BODA ORDAYMI? ?BO SEN NE DO?URACAN LEM
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he falla yar?n ameliyata gircem. ex doum yapcak yan?nda olmam? istedi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ?ok heyecanl?y?m ye?enim oluo Big GrinBig GrinBig Grin

eheuhuas Big Grin olm bana laf sokma sen zararl? ??kars?n Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig Grin lem sen gircem ben de?iL...Big Grin ayn? LafLar? sen bana demedim Lem d?n...Big Grin geLmi?in bide tam tersLerini yaz?on buraya...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HEHHEHE AGA KANK?M?N EVLAT K?MDEN BEA KANK? NEREDEN BULDUN ONU BAQQ DOUM SIRASINDA ?BODA ORDAYMI? ?BO SEN NE DO?URACAN LEM

ben bi?i dourmucam olm Big Grin yan?nda olmam? istedi ?ocuun babas?, ex hamileyken 1. ay?nda b?rakt? ba?ka hatuna gitti. bizde napal?m korkmas?n die elini tutmak i?in girces ameliyathaneye Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bi?i dourmucam olm Big Grin yan?nda olmam? istedi ?ocuun babas?, ex hamileyken 1. ay?nda b?rakt? ba?ka hatuna gitti. bizde napal?m korkmas?n die elini tutmak i?in girces ameliyathaneye Big GrinBig GrinBig Grin

HEHHE HAY ALLAH CIZIRTINI VERMES?NBig Grin
OLM B???LE S?LESENE Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:40 AM