:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
Hehe Kankİm İÇİm Gİdİo Ya Valla Gİdemedİm MaÇa Zaten Aga Sen Fenerlİmİydİn Yafff
Ara
YARGIÇ
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?buldukda bi dk beklermisiniz..??? bi video izliyom ?ok k?t?..Sad

B? G?N KORKUN? ?EYLER ?ZLERKEN YI?ILACAK OLDU?U YERE KORKUYOM Big Grin
Ara
eXseLanS
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?buldukda bi dk beklermisiniz..??? bi video izliyom ?ok k?t?..Sad

hehehe...Big GrinBig Grin kanki ne dersin bekleyelimmi...Big Grin
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehe Kank?m ???m G?d?o Ya Valla G?demed?m Ma?a Zaten Aga Sen Fenerl?m?yd?n Yafff

yok kanki ben sevmem ist.. tak?mlar?n?... kendi memLeeketin tak?m? en iisii...Big Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehe...Big GrinBig Grin kanki ne dersin bekleyelimmi...Big Grin

KANK? GEREK YOK DER?M NASIL OLSA ALI?KIN O SONRADAN YET???P B?T?N YAZILANLARI OKUYUP CEVAP YAZMAYABig Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok kanki ben sevmem ist.. tak?mlar?n?... kendi memLeeketin tak?m? en iisii...Big Grin

HEHHE KANK? O DA AYRI B? G?ZELL?K ZATEN YAFFFF
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KANK? GEREK YOK DER?M NASIL OLSA ALI?KIN O SONRADAN YET???P B?T?N YAZILANLARI OKUYUP CEVAP YAZMAYABig Grin

ehuehe hakL?sn kanki...Big Grin
Ara
tatlı_cadı
yok yok geldim beklemenize gerek kalamdı..Big Grin ayrıca bana bişi olmaz..hııhhh..kötüye ne zaman bişi olduğu görülmüş..Big Grin nabim geride kalıyorum sizde laf dinlemiyonuz ki beni bekleyin diom..Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehuehe hakL?sn kanki...Big Grin

KANK? YAFFF BU KISA SATA?MAK ?OQQQ HO?UMA GEL?YO YAFFFF Big Grin Big Grin
Ara
eXseLanS
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok geldim beklemenize gerek kalamd?..Big Grin ayr?ca bana bi?i olmaz..h??hhh..k?t?ye ne zaman bi?i oldu?u g?r?lm??..Big Grin nabim geride kal?yorum sizde laf dinlemiyonuz ki beni bekleyin diom..Big Grin Big Grin

zaten bizde bekLemiyoduk...Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:01 PM