:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
Biz gerci birbirmizi taniyoruzSmileSmileSmile dimi!?!?!

Abi iLiski nasiL gidiyor insaLLah hersey yoLundadirWink
Ara
SweetCandy
ne iliskisi yaw benimde bildigim bi konu olsunn oldumu simdi
Ara
SweetCandy
alooooooooooooooooooooo nerdesinizzz
Ara
ozgur_yasarim
iyi gidiyor kardeşim Aşkımla konutum yaklaşık bir buçuk saat önce Allah'a şükür herşey yolund asenin ki nasıl gidiyor bakalım...
nehir benim sevdiğim biri vardı ona açılacaktım benden büyüktü 3 yaş kadar foruma sormustumda acaba ne diyebilir diye şi,mdi çıkıyoruz ve ciddi düşünüyoruz nasipse yazın ailemle tanıştıracağım.. kısaca olay bu
ozgur_yasarim
bağırma yav buradayız kulaklarım sağır olacak ondan sonra aşkımın sesini duyamayacağım
ÐŽeşaren
Bak buna cok sevindim...HayirLisi oLsunWink
ALLAH tamamina erdirsin insaLLah
Ara
SweetCandy
hmmmm tamam anladimm insallah evlenirsinizz, dügün görürüz yaw birazz
Ara
ozgur_yasarim
Amin kardeşim bi evdekilere böle birini olduğunu söyleyeyim sonra tanıştırcam tek sorun var yaş inşallah sorun etmezler onuda dua edinde etmesinler
ozgur_yasarim
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmmmm tamam anladimm insallah evlenirsinizz, dügün görürüz yaw birazz

düğün göremezsin Yeliz nedeni şu biz düğün istemiyoruz nikah istiyoruz ikimizde düğün bu yüzden olmaz ve göremezsiniz ama eğer o zamana gelirsek ve buralarda olursam herkesi davet edeceğim istanbula gelebilen gelsin diye:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin :yikildim:he boş sakına gelmeyin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ÐŽeşaren
aa ben istanbuLa giderim zatenSmile
InsaLLah görmek nasip oLur abiWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:35 PM