:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
ben geldim arkada?larrrrrrrrrrrrrrrr
peri kızı
h.geldınnnnnnnnn
Ara
YARGIÇ
AĞri Kesİcİ Kullanmam Nefret Ederİm İlaÇlardan Zaten İlaÇ KullandikÇa BaĞiŞiklik Sİstemİ Dİye BİrŞey Kalmiyor....
Ara
peri kızı
hımmm kotu o zaman yaa bıraz uyumayı falan denesenn..
Ara
>As!_M€L€q<
hoşbuldukk canımmmm eeeeee ne habersinizzz hı bu arda demin benimde başım agrıyodu dinlendim ağrı kesici içtiim geçtiiiii yaaa geçmiş olsun yargıçcım
YARGIÇ
Valla Saolun Ama Bu BaŞaĞrisi Bende Hep Var Olur Arasira Uyku Kismina Gelİnce Sanmiyorum ÇÜnkÜ İŞteyİm AkŞamda Kurs Var Yİne 11 Bulur Benİm Uyumam
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende Memnun Oldum Karde??m Ya Kusura Bakma Flaket Ba?im A?riyodu A?lik Ded?m Yemek Yed?m Ondan De??lm??

ge?mi? olsun karde?im. hay?rd?r ?? dikkat et kendine...
Ara
peri kızı
hımm uzuldumm yaa ama agrı kesıcıı almann aradaa sart bence kendın ıcınn..ıyı gelıyoo sende bas agrısı hastalııgı olmasın agrı kesıcı alsan bıle gecmıyoo neydıı o hastalıgın adı yaaaaaa.???
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ge?mi? olsun karde?im. hay?rd?r ?? dikkat et kendine...

SAOL KARDE??M YA HERHALDE B?RAZ YORGUNLUK VAR ONDAN KAYNAKLANIYO AMA S?REKL? OLUR BENDE
Ara
YARGIÇ
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h?mm uzuldumm yaa ama agr? kes?c?? almann aradaa sart bence kend?n ?c?nn..?y? gel?yoo sende bas agr?s? hastal??g? olmas?n agr? kes?c? alsan b?le gecm?yoo neyd?? o hastal?g?n ad? yaaaaaa.???

VALLA M?GREN SANIYORDUM AMA DE??LM?? A?RI KES?C? DE??L BEN ?LA?LARIN CEM? C?MLES?NDEN ??REN?R?M S?N?R EDER BEN? YA
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:17 PM