:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
hehe Big Grin .......... Big Grin
GCLRNFNS
abi ben seni tanımıyorum ama bende yedimmm neye üzüldüm biliyonmuuuu fenerlide olsan komada olmana üzülmüştüm neyse saglıklısın ya bu iyi haber eyvallah kaRDEŞŞŞŞŞ.....
Ara
Qetesh
bende fenerli olduğu için seviniyordumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
derdo
sağolasın kardeşş Smile
Qetesh
[COLOR="Purple"]hoşbuldum
nasılsın
kendindemisinBig Grin[/COLOR]
Ara
GCLRNFNS
Bariiiii Söylede Kurtuldugunu Millet Gece Rahat Uyusunnnn......DİMİ YAAAAA ...
Ara
derdo
evet kendimdeyim süperim yaa ölmedim daha Big Grin
ZeNiTH
hem Böyle Şeyin Şakasımı Olur diye Yazıyorsunuz ..
Hemde Böyle Bi Şaka Yapıyosunuz Bizim İyi Niyetimiz ve Duygularımızı Kullanarak ..
Helal Olsun Diyorum Bu Sakayı Hazırlayan ve Uygulayan Arkadaslara ..
Qetesh
[COLOR="Purple"]neyse...
aslında böyle şeylerin şakası olmaz yawww...
yaa senin için birisi intihara felan kalkışsaydı...
yakışıklı adamsın olur mu olurBig Grin[/COLOR]
Ara
borturq
Başlığa yazacak söz bulamdım. Ne yazabilrim ki. İlk mesajımda yazmıştım bu ilk mesajım diye, bunda da yazıyorum bu son mesajım maalesef. Bu foruma neden üye oldum bilmiyorum. Hatta ilk mesajımda neden kalıcı olmayı diledim ki. Ben hep kaçmışımdır, böyle içinde duyguların tartışıldığı sitelerden, konulardan. Nereye kadar bilmiyorum, elimden geldiğince...
Benim bugün doğum günüm. İyi bir olay mı? Sanmıyorum. Belki çoğu kişi çin evet ama benim için öyle değil. En azından bu sene. 20 yaşıma girdim ve benim hiç sevgilim olmadı. Niye mi ? Olmadı işte. Yapım gereği çekingen biriyim (ya da öyle yetiştirildim) . Bir iki girişimim oldu fakat öylece kaldı. Arkadaş çevrem de çok dar. Çok gezen biri değilim. Birçok sebebi var aslında niye olmadığının. Ben aslında kendim gibi birini arıyorum. Hiç sevgilisi olmamış birini. Çünkü benim ilk'im o olursa onun da ilk'i ben olayım istiyorum. Onu bir bulsam öyle mutlu edeceğim ki. Öyle birini bulamazsam hiç sevgilim olmayacak dolayısıyla karım da. Bekar ölürüm, razıyım; hatta bakir... Bazı insanların ilkesi o insanların her şeyidir hani. Ben de onlardanım.
Bunun 20 yaşla ne alakası var? 20 büyük bir yaş 16 17 18 19 derken 20li yaşlara adım atıorum bugün. Büyümüşüm bayağı. Artık günümüzde herkes çocukken başlıyor sevgili bulmaya. E benden küçük bir sevgilim olsun istesem kaç yaş küçük olabilir benden. 2 ? 3 ? daha fazlası için sen büyüksün der atar. Yani 20 yaş artık umudumun çok çok azaldığı bir yaş. Benim için yaş farkı, ya da fiziksel güzellik hiç önemli değil. Fakat bu yaşta artık benimle çıkacak daha önce hiç sevgilisi olmamış bir kız, bulmak çok çok zor, belki de imkansız!
Yalnızlıktan dolayı psikolojik sorunlar da yaşıyorum ve bugünlerde sorunlarım yine tırmanmaya başladı.
Neyse, hepiniz çok iyi insanlarsınız. Güzel bir forum var ortada ve iyi bir yazar kitlesi.
Hadi siz forumu daha fazla gezmeye, ben de psikiyatriste...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:06 PM