:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
tatlı_cadı
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben adanal?y?mmmmmm...18 yas?nda konu?maya daha dorusu gevezelige bay?lan biriiiimmmm
bende eski?ehirli 14 ya??nda ve senin gibi geveze biriyim..Big Grin ayr?ca ?u son senlerde karnemde zay?flar var..Big Grin Big Grin heeeee bide her?eye alerjim oldu?undan hi?bi?i yiyemiyorum..Big Grin Big Grin unutmadan bide benim ad?m nurdan..Big Grin Big Grin Big Grin san?r?m ben yine s?y?rd?m..Rolleyes :eek:
Ara
tuti
Hadi ben ka?ar...
Yanaklar?n?zdan m?nc?r?yorum hepinizi...Big Grin
Ara
tatlı_cadı
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Prensesin g?zelli?ine ba?l?...Wink
yani raz?s?n..:confused: yawwww be seninle gurur duydum..:p Big Grin
Ara
eXseLanS
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hadi ben ka?ar...
Yanaklar?n?zdan m?nc?r?yorum hepinizi...Big Grin

grsrz kanki Allaha emanet oL... bende seni mcx....Big GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
alooooooooooo cadımmmmmmmmmm sana sölediim herhalde birtek sen okumadın yahuuuuuuuuuuuuuuuu
tuti
Hehee eyvallah kanki...
Kendinize iyi davran?n arkada?lar...Big Grin
Ara
tatlı_cadı
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:grsrz kanki Allaha emanet oL... bende seni mcx....Big GrinBig Grin
ondan tuticim..Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
ii canm tnştıma memnun oldummm bilior musun ben eskişehiri hiç ama hiçç sevmiyorum çünküüüü hayatımın anlamı orya gittiiii..... ben onsuz ne yapacam bu arada derslerini akstma olur muuuuuuuuuu
>As!_M€L€q<
grşşşşşş.tuticim sende a.e.o
tatlı_cadı
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii canm tn?t?ma memnun oldummm bilior musun ben eski?ehiri hi? ama hi?? sevmiyorum ??nk???? hayat?m?n anlam? orya gittiiii..... ben onsuz ne yapacam bu arada derslerini akstma olur muuuuuuuuuu
yaaaaa ?z?lme yaw....zaten birazdan ??k?p ders ?al??cam..:o
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:19 AM