:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Nǿ ŦΞДЯ
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßenDe Önce kim oLduGunu ögreNiriM iyi bi konusurum cikarana kaDar sonra baSlarim ona düNyaYa geLdigiNe pISman eDerIm Big GrinBig GrinBig Grin

puhahaha senden korkulur yaw....:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
derdo
güle gülee Smile
romantiq_exelance
bende aynısını ona yazarım
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhahaha senden korkulur yaw....:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

he yaFS saTini KorKman gerEKBig Grin
men böLeim gaRdaSiM:KD
Ara
katren
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallaa gider numarayı savcılıga veririm bida benim babam adliyede çalışıyoo valaa biter o kişiii

black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhahaha senden korkulur yaw....:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

sen de herseyden korkuyon haaa :yikildim: :yikildim: puhahaha bu nasıl :yikildim: :yikildim:
Ara
PrinceSs
İsim grubu 6 olanlar:MERHAMETLİ
Karakterinin en belirgin özelliği merhamet. Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın. Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun. Kinci değilsin. Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar. Dünyevi şeylere bağlılığın yok. Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun. Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun. Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Herkesi mutlu görmek istiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.

MerhametLiğim ha Big Grin
PrinceSs
Hakkini Helal Et'
derdim çünkü insanın değer verdiği birine diyecek en son sözü budur...Ahirette en çok lazım olacak bir şey budur..Birde seni hep sevdik,seviyoruz derdim Wink
PrinceSs
Kevser abLa sesin çok ses getirdi ha Big Grin
Nǿ ŦΞДЯ
ben dünyada hiçbirşeyden korkmuyorum nankör insanlardan korktugum kadar... puhahhaahha
Ara
PrinceSs
Duygusuz.com anıLarı oLurduWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:21 AM