:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Shimariq_Shey
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
katren
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallaa gider numarayı savcılıga veririm bida benim babam adliyede çalışıyoo valaa biter o kişiii

yaaa ne güseel sapıklarına cözüm bulmmussun kıskandım valla
Ara
*TATLI BELA*
İsim grubu 6 olanlar:MERHAMETLİ
Karakterinin en belirgin özelliği merhamet. Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın. Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun. Kinci değilsin. Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar. Dünyevi şeylere bağlılığın yok. Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun. Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun. Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Herkesi mutlu görmek istiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.

teşekkürler arkadaşım...
Nǿ ŦΞДЯ
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlamadımm ben
ordaki linke tıkla ve ismi yaz baqalım nasıl birisin ..... :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
romantiq_exelance
Karakterinin en belirgin özelliği plancılık. Düzenli ve titiz bir insansın. Hayatın her alanında planlı hareket etmekten yanasın. Hedeflerini belirledikten sonra planlarını hazırlıyor ve ağır adımlarla ilerliyorsun. Belirsizlikten hoşlanmıyorsun. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da program yapıp, o programa sadık kalmak istiyorsun. Bu huyun bazen sıkıcı olabiliyor. Süprizlerden hoşlanmıyorsun. İleriyi görebilmek istiyorsun. Hayatında karışıklığa yer yok. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de planlı hareket ediyorsun. İlk olarak, nasıl birisini istediğine karar veriyorsun. Öyle birini bulduğunda ise, onu elde etmenin yollarını keşfedip taktikler üretiyorsun. Çoğunlukla da amacına ulaşıyorsun.
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
ßenDe Önce kim oLduGunu ögreNiriM iyi bi konusurum cikarana kaDar sonra baSlarim ona düNyaYa geLdigiNe pISman eDerIm Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
İsim grubu 6 olanlar:MERHAMETLİ
Karakterinin en belirgin özelliği merhamet. Herkese ikinci bir şans vermekten yanasın. Yapılan hataları daima affediyor ve unutuyorsun. Kinci değilsin. Ancak bazen insanlar bu yönünü sömürebiliyor. Bu nedenle, kimi zaman üzülüyorsun. Fakat gerçek dostların senin iyi niyetini ve merhametini takdir ediyorlar. Dünyevi şeylere bağlılığın yok. Hayatın fani, kırgınlıkların saçma olduğunu savunuyorsun. Bu nedenle, dostlarına karşı çok titiz ve hoşgörülü davranıyorsun. Zor durumda olan insanlara yardım etmekten hoşlanıyorsun. Herkesi mutlu görmek istiyorsun. Karşı cinste aradığın özellikler ise iyi niyet ve samimiyet.
Ara
*TATLI BELA*
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ufff ses manyaq popstra katıl yaw...

beğenmene sevindim....
katıldım ama elendim....Sad
*TATLI BELA*
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kurban olam senin sesine be bacım Smile
süper süperrrrrrrr..........

canım benim....saol....
beğenmiş olmana sevindim....:Smile
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
hAde sIZe bYS
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi