:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Nǿ ŦΞДЯ
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wisss dörTDene buLdumBig GrinBig GrinBig Grin

yanlış yaw oooooo daha cık cık .....:::::::Big Grin
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanlış yaw oooooo daha cık cık .....:::::::Big Grin

baKSana daHa da buLdimBig GrinBig GrinBig Grin hahaHay meNDen korkuLuRBig Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
9 tane ßulaßldimSad
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
daDLum brz daHa eYi baK buLurSun meNDe öle deDuMBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baKSana daHa da buLdimBig GrinBig GrinBig Grin hahaHay meNDen korkuLuRBig Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Confusedmiley18: Confusedmiley18: bul hade seni beqliomm puhahhaha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley18: Confusedmiley18: bul hade seni beqliomm puhahhaha:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

kSr bkm ama biSi ayikAmadiM:S brZ geC düSerDe beniM jeton:S
brz daHa türkCeSi git konusurMusuNBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kSr bkm ama biSi ayikAmadiM:S brZ geC düSerDe beniM jeton:S
brz daHa türkCeSi git konusurMusuNBig GrinBig GrinBig Grin
:hihi :hihi :hihi :hihi yaw resmin içinde insan yüzleri var dikkatle bakarsan bulursun bende bu kadar vhade hade kafanı yor biraz baqalım :d:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hihi :hihi :hihi :hihi yaw resmin içinde insan yüzleri var dikkatle bakarsan bulursun bende bu kadar vhade hade kafanı yor biraz baqalım :d:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yaFs menDe diOm ki buLDum daa Big Grin
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
hmm aferim sana bulduysan tabi Big Grin
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm aferim sana bulduysan tabi Big Grin

tmm Oke...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:08 AM