:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
romantiq_exelance
kanka ne dio bu yaf.sen düştünmü bu kadar.böle bi cade ile mi evlenecen...
happy yeliz
valla bende yetişemiyorum ezgi SmileSmile bu emrehan seni bile geçti hız konusunda SmileSmile
Ara
ZeNiTH
Alıntı:
BURDAyım yetişemiorm sizee..Smile

Satılık Turbom Var Big GrinBig GrinBig Grin Fiyatta Anlaşırık Big Grin
d€n!z kısı
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuhh kanka hangi arada teklif ettin diyorum çok hızlısın diye ama yuh SmileSmile
kıs msn de yalwardı ama ben dedim yaşım tutmuo sonra forumdakilere bahsetme dedi ama şimdi inkar edio:yikildim: :yikildim:
ZeNiTH
Alıntı:suNa baH heLe iNSaLLah sen haSta olursUnda ben geLup sana baqArim soNra ayVayi yerSin waLLh Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Yok Bedduamı Geri Aldım Gelme Big GrinBig GrinBig Grin
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
he DolDuraLimBig GrinBig GrinBig Grin meN doLduRuruM meraq etMe Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
happy yeliz
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok be salllıyo kanka meydanı boş buldu Big Grin

hmmmmm valla ben onu bilmem sakinn anladın sen onu SmileSmile
Ara
ZeNiTH
Alıntı:kıs msn de yalwardı ama ben dedim yaşım tutmuo sonra forumdakilere bahsetme dedi ama şimdi inkar edio:yikildim: :yikildim:

Salla Sallaa Big GrinBig Grin
Benim Msn sende yokki puhaha Big GrinBig Grin
Çok Sallama Alttan At civcivler yetişemiyor Big Grin
happy yeliz
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıs msn de yalwardı ama ben dedim yaşım tutmuo sonra forumdakilere bahsetme dedi ama şimdi inkar edio:yikildim: :yikildim:

anaaaaaaaaaa kanka sende az degilmişsinn SmileSmile
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok Bedduamı Geri Aldım Gelme Big GrinBig GrinBig Grin

hahaY kacio de geT geC kaLDin yOLLdaYim biLeBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:43 PM