:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Shimariq_Shey
gitmee yafffff gidersen bugün bu sitedenn bu can bu hayat küser sanaa biz seni çookkk sefiyoruzzzzzzz nolur gitmeee ufak tefek şeylere kızıp gitmeee

bugün muzurluğum üstümdeee kızmayın banaaaaBig Grin
Ara
Shimariq_Shey
önemlimiymişş kii alah alahhh????
Ara
>As!_M€L€q<
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla suan dinleyemiyorum okulda olduğum uçun ama kiesin güzeldirr ee nede olsaa adanalılarınn sesi güzel oluyoo benim askımındaa sesii çok güzell maşşallaahhhh valla nazar değmesinn sesnizeee

AMİNNNN NAZAR DEÄžMESİN.........SmileSmile
Shimariq_Shey
ben sigara kullanmadığımdan sorun yokk internetidee burakmaya hiç ama hiç niyetim yokk benim iişim internet yaff ben bosuna mıı okuyorumm o kadar Smile
Ara
Shimariq_Shey
amin canımmm aminnnnSmile
Ara
PrinceSs
Kevser apLa makyözün ve modacın olarak Big Grin...Ve sulTan abLamında isteii üzerine Popstr 3 e kaTıl yha..Kırma bisi Smile
*TATLI BELA*
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla suan dinleyemiyorum okulda olduğum uçun ama kiesin güzeldirr ee nede olsaa adanalılarınn sesi güzel oluyoo benim askımındaa sesii çok güzell maşşallaahhhh valla nazar değmesinn sesnizeee

amin canım değmesin...:Smile
*TATLI BELA*
PrinceSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kevser apLa makyözün ve modacın olarak Big Grin...Ve sulTan abLamında isteii üzerine Popstr 3 e kaTıl yha..Kırma bisi Smile

canım katılacam olursa bir daha 2.de hastaydım 3 olursa katılacam.....:Smile
gardenya_42
tek şey sağlık
Ara
ZeNiTH
Zaman ... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:45 PM