:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
sakaryalı_54
ii işte taklıyoz Big Grin,
Ara
romantiq_exelance
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayirDir yoKSa niKin iLe iLgiLiMI Big Grin

efet biras öle anladın ama o anlamıyoSad
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
nie ne olDu :S
Ara
romantiq_exelance
özledim...................Sad
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
ALLAH kavusturSun karrdeS hadi ben kaCtim kib aeo BYsWink
Ara
derdo
ARKADAŞLAR,ARTIK ARANIZDA BEN OLMAYACAÄžIM BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI ARTIK GİRMEYECEÄžİM ÇÜNKÜ GİRDİÄžİMDE YANLIŞ ANLAŞILDIÄžIMI DÜŞÜNÜYORUM VE BAZILARININ ÜZDÜÄžÜMÜ DÜŞÜNÜYORUM.O KİŞİYİ ÜZMEMEK İÇİNDE ARTIK BURDA YOKUMM.BU AYRILMA NEDENİM KİMSEYLE ALAKALI DEÄžİLDİR,BENİM KENDİ DÜŞÜNCEM.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.SİZLER BENİM ABİLERİM APLALARIM KARDEŞLERİMSİNİZ.BEN BURDA DOSTLUÄžU KARDEŞLİÄžİ PAYLAŞTIM HEPİNİZE AYRI AYRI TŞK EDERİM BUNU BANA YAŞATTIÄžINIZ İÇİN.SİZLER İNŞŞ HAYATINIZDA MUTLU OLURSUNUZ.MUTLULUK BANA ARTIK UZAK BİR KAVRAM OLMAYA BAŞLADI.BİR KAÇ GÜN KALABİLİRİM SİZLERLE VEDALAŞMAK İÇİN SONRA RASTGELE…

HAKKINIZ HELAL EDİNN.. GİBİYDİ

''Benim için aklıma gelen ilk şeydi ama mantıklı düşünürsem bunun yanlış olduğunu anladım ..kendimle ilgili sebeplerden dolayı böyle bi karar almak benim için zordu fakat gerçek olan sizlerle kalmamdır sizleri sevdiğim için de ben burdayım ve hiç bir yere gitmiyorum.TOLGA abi ben doğrularımı buldum sana çok tşk ederim.Böle bir konu açtığım için hepinizden özür dilerim arkadaşlar.Ben sizleri çok seviyorum sizler benim canlarımsınız.Anladımki bi kişiyi üzmemek için 100 kişi üzülmezmiş.BEN GİTMEYİ BECEREMEDİM KANKALARIMI ABİLERİMİ VE ABLALARIMI BIRAKADIM

AYRICA ROSE APLAM VE EMREHAN KARDEŞİME ÇOK TŞK EDERİM...
Leader
Gerçekten üzücü bir karar almışsın. Bir kişi üzüleceği için bir çok kişiyi üzecek karar alman daha da üzücü.

Ben bügüne kadar her zaman kendi doğrularımla yaşadım. Buna devam ediyorum. Senin de doğrularını kendi iradenle bulma dileklerimle,
derdo
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerçekten üzücü bir karar almışsın. Bir kişi üzüleceği için bir çok kişiyi üzecek karar alman daha da üzücü.

Ben bügüne kadar her zaman kendi doğrularımla yaşadım. Buna devam ediyorum. Senin de doğrularını kendi iradenle bulma dileklerimle,
SAOLASIN TOLGA ABİ ALLAH RAZI OLSUN
ÐŽeşaren
HeLâL oLsun Sefa...Verdigin kararina saygi duymak gerek
Seni iyi anLiyorum arkadasim. HayirLisi oLsun insaLLah

BeLki birgün seni tekrar aramizda görme umudu iLe...
Ara
romantiq_exelance
senin kimseyi üzdüğün yoktur.o kişi sadece seni kıskandır ve kızdırmak için yaptı onu kanka...o kişi senden rahatsız olmu.ne o nede bi başkası...konuşmazsın olur biter sorun diil.ama burada bizi bırakıp gitmen koyar bana

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:47 PM