:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
romantiq_exelance
çok konu var ama biz burada istemiyoruz...kankyler sohbet var oraya gel Big Grin
romantiq_exelance
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence aşkkkk çünküü bi böceğide sevebilirsinn ama sadece bi kişiye aşık olursunnn SmileSmile

aşkıma sonuna kadar katılıyorum...
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßen geLDy...Confusedmiley17:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
slm slm slmBig Grin
Ara
romantiq_exelance
a.s kanky hoşgeldin iyi geceler ben kaçıyorum
CReATuRE
arkadaşlar buradaki tartışmayı gördüm...birincisi bir kişi yüzünden kimse huzursuz olmasın...gökhan_72 adlı kişiye gerekli uyarı verilmiştir...devamını yapması halinde üstlerim gerekeni yapacaklardır....

sizlerden ricam böyle tartışma ortamlarında ortamı daha fazla germemeni ve daha sağduyulu olmanızdır...

birde şu olay var kimsenin istemesiyle kimseye ban verilmez...bunu ancak yönetim gerek gördüğünde yapar...ama sizinde uyarılarınız dikkate alınacaktır tabi...

TEŞEKKÜRLER... WinkWink
gökhan_72
en ufak seyde azız kardesımız burda hemn gokhan a gerelı uyarı verılyıo hıc demıyorlar gokhan haklımı degılmı neyse azıze fırsat ıste kacarmı
Ara
ZeNiTH
Bu Ne YA..
Sitede Tartısılıyor Serefsiz Diyor Tartısanlar Banlanıyor..
Ama Dengesizin Biri Klavyeni Bilmem Nerene Sokarım Diyor ve Uyarı Alıyor ..
Bumudur Adalet ?
CReATuRE
gökhan sana uyarıyı ben vermedim benimde üstüm olan admin vermiştir ben o yüzden bu yorumu yaptım yukarda...bana neden fırsat verilsinki....ben bu konunun daha fazla uzamasını ve tartışılmasını istemiyorum o kadar zaten konu nhakkında yorum yapmadım...
by_firari
doğru 4 bölümden oluuşurr iki oda bir salon birde mutfakkk
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:53 PM