:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Masal_yuzLu
iskelet
İskemlenin bir küçüğü Big GrinBig GrinBig Grin

yada isk nin bir büyüğü
Ara
Shimariq_Shey
ayyyy korktumm yaaaBig Grin vallaa ben onu bilmiyorummmm amaa çok garip bii isim yanii garip deildeee duyunca nasıl o isim oluyoo diosunnnnn öle bişee yaneeeeee
Ara
hulleci
korkma ben varımBig GrinBig Grin
Ara
Masal_yuzLu
kemik adam Big Grin
Ara
cadım_
aşk anlıktır belkı bır gun belkı bır ay surer ama bır yerde tukenır dıye dusunuyorum ınsanın sevgısı saygısı guclu olmalı...
Ara
EYVALLAH
hayatımda bi kere aşık oldumm...bazen keske olmaz olaydım derimm ama herhaldee sewebileceğinin en ulaşılmazını sewmek farklı oluo onudaa diğerlerinden ayıran unutulmaz olan bu olsa gerek...şıpsewdi biri deilimdir ama ona nefretle bakarken aşık oldumm...kendimi tanıyamaz oldumm ilk defa yüzyüze birine sewdiğimi söledimm zaten o da ilk ve son söyleyişim....o da ben onu ne kadar çok sewiosamm başkasına tutkundu yazıkk ki o da karşıılık alamıodu...onun adına üzülürdümm seni sewmese bile mutsuz olmanı istemezsin...ona HADE YOLUNA EYVALLAH şarkısını dinletirdim ondan eywallah kelimesini bi başka sewiyorum...bi konuda çok hakısın ne olursa olsun ilk aşklarımız asla unutulmazz...ben onu unutmayacagım gönlümde her zamn imkansız aşkım olarak kalacak.....
Ara
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:delüler sizi Smile ama seminere gelmezseniz küserim haa Big Grin

gelmezmiyizzz herşeyimmm SmileSmileSmile
>As!_M€L€q<
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah kavustursunnn ins bendee askımıı görcemmm askımm burdan sana sesleniyorummm doğum günümde barii yalnız burakma beniiii

inşş yanında olurr o güsel günde SmileSmileSmile
Shimariq_Shey
inşallah yaaa
Ara
gökhan_72
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşım bi insana iftira atmak delikanlılığa sığmaz.özellikle iftira attığın kişi bi bayan sa hiç sığmaz..ok ...
olum kımsın lan sen nerden bılıyon sen benım ıftıra attıgımı ayrıca kımsın be sen sana ne oluyo sen nesınkı karısıyon cıuldırtma benı alırım senın o tatlı canını ok canımı sıkma huzurumu kacırma benım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:59 PM