:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
romantiq_exelance
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet kosuyor işte kıskanma o benimmmm:yikildim: vermem kimseyee
valla sende olmasan kim bulacak bana yaaa

tamam en kısa zamanda sefgili bulacaz sana artık duygusuzun meselesi oldu bu yaf....
EyLuLce
oo tşk edeiyorum ozamannn yaaaa napsammm ben hep balonla gezmeyi istemisimmm ya havada geceeee simdi aklıma geldi tekrar yaaaa yapsam mııı yaSmile
Ara
romantiq_exelance
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oo tşk edeiyorum ozamannn yaaaa napsammm ben hep balonla gezmeyi istemisimmm ya havada geceeee simdi aklıma geldi tekrar yaaaa yapsam mııı yaSmile

yaf şimdi bu nereden çıktıBig Grinsende amma acaipsin yaf:yikildim:
EyLuLce
ya ben deliyim deliiii aaaaaa deliyim diyommm aaaa valla yürürerek yoksa marmarise mi gitsem napsamSmile
Ara
romantiq_exelance
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben deliyim deliiii aaaaaa deliyim diyommm aaaa valla yürürerek yoksa marmarise mi gitsem napsamSmile

sen bizim bu tarafa doğrugelde sefgili bulalım sana buralarda:yikildim:
EyLuLce
sivasa mı he geliyim sivasın yollarına çıkayım daglarına bırakın bi bırak diyerek gelirimmmm gitarımıda alırımmm
Ara
romantiq_exelance
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sivasa mı he geliyim sivasın yollarına çıkayım daglarına bırakın bi bırak diyerek gelirimmmm gitarımıda alırımmm

tamam ben başladım sana sefgili bakmaya
EyLuLce
bak ismi çok güzel olsun boyu boyuma olsun birde deli olsun benim gibi çatlak olsun he heeeee
Ara
romantiq_exelance
sen özellikleri buraya yas ona göre ararm ben...
EyLuLce
esmer olsun boyuu 1.75 olsun kara gözlü olsunn
ismi süper olsun gitarcı olsun birde benim gibi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:19 AM