:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:efet yaa cok cok özür dilerim görmemişim....
olarr böle şeylerr özür dilemene gerek yok Tongue
ezoo20
dygu_sal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sezen aksu ve hande yener.şebnem ferahtan nefret ederim.
TŞK...ARKADAŞIMSmile
Ara
ezoo20
Derdo Ya Katilyorum Smile
özüre Gerek Yok Canimcim Smile
Sadece Hatirlatmak IstedimSmile
Ara
dygu_sal
adınız soyadınız: saşa yıldız
doğum tarihiniz,dogum yeriniz: 1983- samsun
kilonuz ve boyunuz: 78-1.78
saç renginiz ve göz renginiz: kumral - yeşil
gitmek istediğiniz yüksek okul: galatasaray üninersitesi
burçlara inanırmısınız.burcunuz nedir: inanmam. akrep
hangi meslegiseçmek hangişehirde yaşamak istersiniz: futbolcu-ankara
hobileriniz varmı varsa nelerdir: futbol oynamak
sevdiğiniz yemekler ve meyveler nelerdir: iskender - muz
sevdiginiz renkler varmı varsa nelerdir: sarı kırmızı siyah
sevdiginiz yerli ve yabancı artistler kimlerdir: özgü namal marion jones
sevdiginiz yerli ve yabancı filmler nelerdir: -
hayattaki idealiniz,ulaşmak istediginiz en son noktanedir: insan olmak
beğendiğiniz müzik türü ve şarkılar: slow - istanbul ağlıyor
romantik misiniz?sizce romantizm nedir?: değilim çünkü romantik olmak yapmacık geliyo bana
kendinizde beğendiğiniz veya beğenmediğiniz özellikleriniz nelerdir: çok düşünürüm - çok düşünürüm
mutluluk sizce aşk mı para mı: sadece sevgi
sevdiğiniz kişiyi tarif edermisinz: çok güzel ama masum değil
sewdiginiz kişinin size karşı hareketlerini beğeniyor musnuz: hayırrrr
sevdiğinize aşkınızı ifade ettiniz mi?etmediyseniz nasıl söylemek isterdiniz?: ettim. etmez olaydım
hayalleriniz nelerdir?: mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak
sevdiğiniz kişiyle evlenmeyi düşünüyor musunuz?Yoksa geçici birgönül oyunumu?: düşünürdüm o da beni sevseydi
hayattaki beklentileriniz nelerdir?: mutlu olmak
hayatta en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?: ailem
boş vakitlerinizi nasıl değerlendiriyosunuz?: boş işlerle
romantik mi, gerçekçi mi sayılırsınız?: gerçekçi olmaya çalışıyorum ama çok zor çok acı veriyor
Sevdiğinizden ayrılmak zorunda kalırsanız, başkasını bulup gününüzü gün mü edersiniz veya bir süre beklermisiniz?: unutmayı beklerim
Sizce gerçek bir arkadaşın özellikleri neler olmalıdır?: anlamalı anlamalı ve anlamalı
Sevdiğiniz kişiden duymak istediğiniz en güzel söz nedir?: tabiki SENİ SEVİYORUM
sizce bir kadın veya erkek kaç yaşında evlenmelidir? aradaki yaş farkı sizce önemlimidir?: 25-30. evlilikte herşey önemlidir
Benim hakkımda neler düşündüğünüzü yazarmısınız?: tanımıyorum ki. ama iiyi birisindir herhalde Big Grin :d Big Grin
Ara
ezoo20
Ya Arkadaşlar Sizin Msn Lerde Ne Var Anlamadim Smile
Benimki Ve Bir çok Arkadaşimin Msn Si Gayet Iyi Açiliyor...
Ara
ezoo20
insanın her bir parçası kullanması için vardır mesela bunları iyi bir şekilde kullanamıyorsan hayat sıkıcı hale gerlir örneğin gözünü görsel güzelliklerden uzak tutmamalısın aynı şekilde insanın duygularına da hitap etmesi gerekir yani onları doyurmalısın bazen acı çekmelisin bazen aşık olmalısın özlemelisin vs.....kısacası her isteğine bir çözüm bulmalısın aç kalmamalısın hiçbir yönden haa bu arada fazlası da zarardır bu da sıkıcıdır
Kısacası CAI SIKILANLARA tavsiyem SİZLERE verilen bu olanakları en iyi şekilde kullan GİDİN KOŞUN mesela ayaklarını jhisset gerekirse yorulsun acısın ......
Ara
derdo
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Arkadaşlar Sizin Msn Lerde Ne Var Anlamadim Smile
Benimki Ve Bir çok Arkadaşimin Msn Si Gayet Iyi Açiliyor...
sorun yok bendee şu ann gayet normal Big Grin
Nǿ ŦΞДЯ
neyse hepinize tatlı rüyalar ben uyuycam yaa...
Ara
derdo
iyi uykularr tatlıı rüyalarrr Big Grin
kendinee iyi davrann Tongue
ezoo20
adınız soyadınız: EZGİ
doğum tarihiniz,dogum yeriniz: 17.08.1986
kilonuz ve boyunuz: ŞUAN 65 SANIRIM BOY 1.71
saç renginiz ve göz renginiz: SİYAH_KAHVE İDİ ARTIK DEÄžİL
gitmek istediğiniz yüksek okul: İNŞ..EDEBİYAT FAKÜLTESİ
burçlara inanırmısınız.burcunuz nedir: EVET _ASLAN
hangi meslegiseçmek hangişehirde yaşamak istersiniz:EDEBİYATI ÇOK SEVERİM BU ALANDA BİR MESLEK OLSUN İSTERİM _İZMİR
hobileriniz varmı varsa nelerdir:ŞİİR OKUMAK,YAZMAK...
sevdiğiniz yemekler ve meyveler nelerdir:BEN ÇOK SEÇERİM YA ANNEMLE PAPAZ OLURUZ HEP
sevdiginiz renkler varmı varsa nelerdir:KIRMIZI_SİYAH
sevdiginiz yerli ve yabancı artistler kimlerdir:VALLA TÜRK YOK ASLINDA GAVURDA YOK Smile
sevdiginiz yerli ve yabancı filmler nelerdir:YOK
hayattaki idealiniz,ulaşmak istediginiz en son noktanedir:OOHO ÇOK YÜKSEK İNŞ YAPACAÄžIM YAKIN BİR ZAMANDADA
beğendiğiniz müzik türü ve şarkılar:HERTÜR MÜZİÄžİ DİNLERİM
romantik misiniz?sizce romantizm nedir?:DEÄžİLİM..ETKİLEYİCİ FALANOLSA GEREK HERHALDE ,SANIRIM ,GALİBASmile
kendinizde beğendiğiniz veya beğenmediğiniz özellikleriniz nelerdir:ÇOK İNADIM SEVMİYORUM,ARTI ÇOK İNADIM ÇOOOOK SEVİYORUMSmile
mutluluk sizce aşk mı para mı:İKİSİDE
sevdiğiniz kişiyi tarif edermisinz:EDEMEM ÇÜNKÜYOKSmileOLMASINDA ZATEN ALLAH KORUSUN
sewdiginiz kişinin size karşı hareketlerini beğeniyor musnuz:....
sevdiğinize aşkınızı ifade ettiniz mi?etmediyseniz nasıl söylemek isterdiniz?:..........
hayalleriniz nelerdir?:HAYAL KURMAM ....
sevdiğiniz kişiyle evlenmeyi düşünüyor musunuz?Yoksa geçici birgönül oyunumu?:.........SmileSmileSmileSmile
hayattaki beklentileriniz nelerdir?:BEKLENTİMDE YOK Smile BENİM BENDEN BEKLEDİKLERİM VARSmile
hayatta en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?:KİMSE
boş vakitlerinizi nasıl değerlendiriyosunuz?:AHANDA BÖYLE Smile
romantik mi, gerçekçi mi sayılırsınız?:GERÇEK
Sevdiğinizden ayrılmak zorunda kalırsanız, başkasını bulup gününüzü gün mü edersiniz veya bir süre beklermisiniz?:.............YOKKİ

Smile
Sizce gerçek bir arkadaşın özellikleri neler olmalıdır?:SADECE DELİKANLI OLSUN ...
Sevdiğiniz kişiden duymak istediğiniz en güzel söz nedir?:..........
sizce bir kadın veya erkek kaç yaşında evlenmelidir? aradaki yaş farkı sizce önemlimidir?:KESSİNLİKLE ARADA YAŞ FAKI FAZLA OLMAMALI .BENDEN 12 YAŞ BÜYÜK BİRİYLE BERABERDİM BİR ARA..MANYAKLIKTI ...
Benim hakkımda neler düşündüğünüzü yazarmısınız?:ÇOOOOOOOOOOK CİCİSİNNNNNSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:11 PM