:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
aslında işi gücü yerinde zenginnn hayırlı evlat biri daha ne istiyon gülşenn SmileSmile:yikildim:

Ara
ezoo20
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seviyorum ezo hemde delicesine yawww..
belli canım Smile
delice sevmek zarardır söyleyim sanaSmile
çok sev ama aşkını delirtmeSmile
Ara
romantiq_exelance
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beddua mı ettin dua mı? Big Grin geri al onu valla bedduarında tutyomuş Big Grin ajdar gibi biri ve ben Big Grin kırıldım ama beni ajdara mı layık gördünüz enişte Big Grin teessüfederim Big Grin

tamam neyse geri aldımm...seni benim kuzene alalım nerelisiniz hanfendi...:yikildim:
ezoo20
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence yokturr çünkü ask hemen öyle ilk görüşte olmazz Smile
buarada sana da tşk...ederim ilk görüşte aşk olmaz bende diyom anlamıyo bu kız Smile
aşııık ya ondan herhaldeSmile
Ara
ezoo20
oldu canım byeSmile
kendine cici bakman dileği ileSmile
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
sizlere şunu içtenlikle sölüyorum aşkın olduğu heryerde mutluluk ve huzur vardır ben bu filmi izlerken gözyaşlarıma hakim olamadım galiba çok duygusallıktan geliyor ..
Ara
ezoo20
olabilir...............SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ezoo20
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya tamam arkadaşlar uzatmayalım..herkesin inancı ve görüşü saygı duymak gerekir....bacım sende nasıl biliyosan içinden ne geliyosa öle yaşa...:yikildim:
tşk...kardeşSmile
de uzatmıyoz be sohbet ediyoz farkındasın değilmiSmileSmileSmile:SmileSmile
Ara
romantiq_exelance
tamam ne kızıyon Big Grin gülşen dua dan sonra kalp krizi geçirdi galiba Big GrinBig Grin gülşen tamam kız şaka yaptık...fatih ürek olsun ama tüh oda evlendi...seni ismail yk ile evlendirelimBig Grin
happy yeliz
ismail yk mıııı SmileSmileSmileSmile süper kız kaçırma ismail yk yı ):Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:04 AM