:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Nǿ ŦΞДЯ
:kk: :kk: :kk: bence hayatın anlamı dolu dolu yaşamak gezmek sevmek sevilmek veee en güzeli onunla olmak ...
Ara
happy yeliz
aşkısı beddua etsen daha iyiydi SmileSmile
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
ay canuM geCmis oLsun teKraRdan ben baYan Big Grin neyse caNum ben kaCar anan yIne ceKisI haDi mCx Big Grin
Ara
EyLuLce
bence yokturr çünkü ask hemen öyle ilk görüşte olmazz Smile
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
seviyorum ezo hemde delicesine yawww..
Ara
ezoo20
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok romantiksiniz arkadaşlar ama aşksız bu dünya çekilmez bunu ben deil aşıklar söğlüyor ..ezo sen aşk acısı çekmişsin belli çok yıpranmışşsın ama aşkı gerçek tadıyla bir yaşa bana bol bol tşk ediceksin...
aşkın değil canım ...ben inacın bedeli ödedim vaktiyle Smile
aşkada inanmam ...sevgi olsun adın Smile
Ara
ZeNiTH
Tam 5 defa izledim izlerken o filmi gözlerim bile sulandı.
her haliyle aşkı anlatıyor.
ve hiç unutamadığım bir film.
gULSHEn
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam sana da edeyim ama benim dualarım hep tutmaz...ama beddualarım hemen tutar ama sizlere beddua edemem...

allah'ım sen gülşene tez zamanda bi koca ver yarabbim nolur...ona ajdar gibi bi koca nasip et.Big GrinBig Grin:yikildim:
beddua mı ettin dua mı? Big Grin geri al onu valla bedduarında tutyomuş Big Grin ajdar gibi biri ve ben Big Grin kırıldım ama beni ajdara mı layık gördünüz enişte Big Grin teessüfederim Big Grin
Ara
ezoo20
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam sana da edeyim ama benim dualarım hep tutmaz...ama beddualarım hemen tutar ama sizlere beddua edemem...

allah'ım sen gülşene tez zamanda bi koca ver yarabbim nolur...ona ajdar gibi bi koca nasip et.Big GrinBig Grin:yikildim:
ajdarmıSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
ilahi nusret bula bula bunumu buldun Smile
allah iyiliğini versin emiSmile
Ara
romantiq_exelance
ya tamam arkadaşlar uzatmayalım..herkesin inancı ve görüşü saygı duymak gerekir....bacım sende nasıl biliyosan içinden ne geliyosa öle yaşa...:yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:34 PM