:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
aşkısıyla güzel ama yanımda değilll SadSadSad
Ara
ezoo20
romantiq_exelance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bitanesi ile güsel...ama yanımda diil:Sad
yaw gelir birazdan korkmaSmile
ya sen neden gidemedin maçaSmile
Ara
gULSHEn
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanla zamanla çoklu yaşamlardan bıkıyo ...kendinden ediliyosun saat işledikçe......
bu sebeble yorumumda budur arkadaşım Smile
tşk...
bak senin bahsettiğin afrklı bi durum çoklu yaşam derken benimde etrafımda çok arkadaşım ailem var onalrıda çok seviyorum ama sevgili farklı yaa düşüncesi bile güzel bazen hayatımda bi sevgilinin eksikliğini çok duyorum tatlı mesajlarım yok bana şiirler yazılmıyor papatyadan taçlarım yok gökten yıldız kayarken dilek dileyeceğim bi sevgilim yok yanlızlık kötü yaa bence sen bi aşk acısından dolayı böle konuşuyosun cnm Wink

ama fikrine saygım sonsuz Smile
Ara
EyLuLce
hayat sevdiklerinle güzeldirrrr nasıl çölde bir çicek susus yasayamıyorsa insanda sevdikleri olmaan yasayamazzz bir dee askııı olmadannnnn tabiii ilk askı olacakkkk benim yokdaSad
Ara
ezoo20
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki hayat yalnız cekilmez aama hayattan bıkmayın beaa ben bıktımda ne oldu elime ne geçdi koca bir hiçç...
valla canım ben hayatımı bir erekeğin önünde çürütmek için yaşamıyorum ....
yalnız değilimmm ..çok sevdiğim bir ailem ..arkadaşlarım .dostlarım var..ben sadece sevgiliyee hayır diyenlerdenim ...ama feministte değilim Smile
Ara
romantiq_exelance
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkısıyla güzel ama yanımda değilll SadSadSad
gönlüm kalbim yanında bitanesi buda yeter...
ezoo20
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa geCmis oLsun canum iNSaLLah kötü biSin yoKtur benDe waLLah ne oLSun sTanDartBig Grin
sağolasın canım ...yok yaw önemli değildi...sadece kanserdimmmmmm
Ara
romantiq_exelance
Sad
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw gelir birazdan korkmaSmile
ya sen neden gidemedin maçaSmile

yaw bacım kayseriye gittim orada bazı sorunlar oldu gidemedik bi kaç arkadaş.
Nǿ ŦΞДЯ
arkadaşlar güzel sözler duymak güzel ama birazdaha gerçekci olmanın faydası var sanırım titanic aşkın esaretiyle yapım olarak vizyona girmiş bir filmdir ayrıca geçmişte ne aşıklar birbirleri için fedekarlık yapmışlar bunları unutmamak lazım dimii..
Ara
EyLuLce
yaaa enişteee yelizzzzzzz moralimm bozulduu aglayacam yaaaaSmileins kavusursnuzzz allahtan tek dilegim buu
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:05 PM