:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
......SON 1 GÜN....
CariSmaBoY
crazy-girl50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi olur valla bencede yeni fotolarınızı görelimm Smile çünkü diğerleri çok hooşşş bu seferkilerde çok hoşş olur eminim Smile

heheh tşkler, fotolar bizim için bi anı, bi buluşalımda Smile başka bişi istemiooooomm
>As!_M€L€q<
canimm Aşkim As Kaldi çok As.....
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok beaa daha far... aşkım cumartesi sabah hı yanımda olcak ben içine girdiğim günü saymıorum...ok yane bugün bnm içinn bitti son bi gün yane cuma kaldı 1 gün yane
Big GrinBig GrinBig Grin

keşke bu gün olsaydı, ama as kaldı yaa ne kaldı ki şurda Wink off offff çok ösledim yaaa...
&gt;As!_M€L€q&lt;
bende seni çooooooooooook ösldimm herşeyimmmmm
romantiq_exelance
ya arkadaşlarım wallahi saygısızlık yapıyosunuz...bakın bu başlıkta gs fan yazıyo...gidin siz kendi sayfanıza yazın...hiç birinize karşı saygısızlık yapmadım yapmak istemiyorumda...ama bakın son bi kez sizden rica ediyorum...lütfen bu son olsun...ya ben de bilirim saygısızlık yapmayı...her şeyide göze alırım...nedir bu lütfen bi daha olmasın...coNrad mert özelliklede yeliz lütfen son olsun bu ok....sizleri seviyorum...yeliz senide:x
happy yeliz
yav valla maksat yeşillik olsun diye mesaj yazdımmm mesajı yazdıktan sonra fun klubü olduğunu gördüm kusura bakmayınnn
hem yazdığım mesajın takımlarla hiç bi alakası olmadığını tekrar okursanız görceksiniz amacım sadece merte şaka yapmaktıı ama bu bile yanlış anlaşılıyoooo
Ara
happy yeliz
slmmmmmmmmmmm nabersinizzzzzzzzzz??????????
Ara
Qetesh
iyilik.......
Ara
happy yeliz
SmileSmile süper kısa ve öz SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:03 PM