:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
crazy-girl50
Alıntı:
hmm şimdik anladım Wink, ama kaçmak güzel oluo ya atraksiyon oluo ne güzel Smile
4 nisanın özelliği ne mrk ettim şimdi bak Smile

bu arada inş hiç ayrılmayacaz.. umarım sizde ayrılmazsınız... iltifatların içinse çok tşkler SmileWink

ya askım kayseride yaşıo bende nevsehirde.. ben babama falan yalan söledim oraya gidebilmek için kadreşimi hastaneye götürüolardı bende dedim bende hastayım bende gitcem falan o gün okuldan kaçtım Big Grin amacım askımı görebilmek .. tabi randevusuz gidince ben görünemedim zaten yalandan bi hastalık Big Grin doktorda randevuyu 4 nisana attı o gün sadece ben ve annem gitces babam olmicak o zaman daha çok birlikte olcam aşkımla Big Grin

yane olay bu Big Grin
Ara
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet herşeyim sadece 4 gün.....
sana öle bir sarılacam kiii adana sarsılcakk....
kokunu burnuma cekeceğim....
gözlerine doyasıya bakacağımmm canım aşkımm....
seni çok özledimm

aşkımmmmm, evet çok az kaldı, teninin sıcaklığını, kokunu, bana tatlı tatlı bakıp seni seviyorum diyişini o kadar çok özledim ki anlatamam Sad

Canım aşkım ilk gördüğüm an sana nasıl sarılcam bilmiyorum ama sarıldıktan sonra ayrılmam çok zor olcak... :k: Seni çok seviyorum..:k:
&gt;As!_M€L€q&lt;
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkımmmmm, evet çok az kaldı, teninin sıcaklığını, kokunu, bana tatlı tatlı bakıp seni seviyorum diyişini o kadar çok özledim ki anlatamam Sad

Canım aşkım ilk gördüğüm an sana nasıl sarılcam bilmiyorum ama sarıldıktan sonra ayrılmam çok zor olcak... :k: Seni çok seviyorum..:k:
BENDE SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUMM HERŞEYİM......
EVET ORAYII AYRILISIMIZII HİÇ DÜŞÜNMEKK İSTEMİYORUMM...
YİNE HAVA ALANINIDA AÄžLATCAZZ HERHALL...
CariSmaBoY
crazy-girl50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya askım kayseride yaşıo bende nevsehirde.. ben babama falan yalan söledim oraya gidebilmek için kadreşimi hastaneye götürüolardı bende dedim bende hastayım bende gitcem falan o gün okuldan kaçtım Big Grin amacım askımı görebilmek .. tabi randevusuz gidince ben görünemedim zaten yalandan bi hastalık Big Grin doktorda randevuyu 4 nisana attı o gün sadece ben ve annem gitces babam olmicak o zaman daha çok birlikte olcam aşkımla Big Grin

yane olay bu Big Grin

vay be olaya bak Smile çok hoş senin adına çok sevindim Wink Bu arada güzel bi kaçış yolu bulmuşsun Smile eheh tebrik ederim Wink inş bu sefer tüm gün birlikte olabilirsin... Sizde hiç ayrılmayın emiWink
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUMM HERŞEYİM......
EVET ORAYII AYRILISIMIZII HİÇ DÜŞÜNMEKK İSTEMİYORUMM...
YİNE HAVA ALANINIDA AÄžLATCAZZ HERHALL...

onlarda bisi islemesinler Smile hıhhhh Wink
cnm aşkım şimdik düşünmeyelim, o an düşünürüz.. keyfimizi bozmayalım demi Smile
crazy-girl50
Alıntı:
vay be olaya bak Smile çok hoş senin adına çok sevindim Wink Bu arada güzel bi kaçış yolu bulmuşsun Smile eheh tebrik ederim Wink inş bu sefer tüm gün birlikte olabilirsin... Sizde hiç ayrılmayın emiWink

saol yaaa Big Grin ama o gün hem komlikti hemde üzücüüü Sad ondan ayrılmak çok zor olduu ben ağlıcaktım az kalsın Sad babam farketmesin die içmiden ağladım yaa offf suan hala gözümün önünde birbirimizden ayrılmamız Sad
Ara
CariSmaBoY
bunu aşkımla ben çok iyi biliriz... ayrılık kadar acı bireşy yok yaa... allah kimseye vermesin.. Sad
ZeNiTH
Eeeeee Sonra Nolmuşşş Big GrinBig GrinBig Grin
sevimli_girl
arkadaşlarıma katılıyorum bencede benimde bir beklentim yok burdaki arkadaşlıklar dostluklar kısacası ortam çok güzel yaaaa
Ara
crazy-girl50
aminnnnnnnnn aminnnnn valla hala suanda gözümde canlanıoo çok kötüydüüüüü Sad ama sanki 1 saat içinde hayatımın en güzel 1 saatini yaşadım gerçekten öyle oluo kesin sizinde öyledir Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:24 PM