:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
sevimli_girl
bende çok sevindim gerçekten ya allah hep mutlu etsin hiç ayırmasın bu arada çok tatlısınız ve birbirinize çok yakışıyorsunuz...
Ara
ZiBiDi_RoMeO
harikaBig GrinBig Grin muhteşemBig GrinBig Grin
Ara
sevimli_girl
bencede güzelmiş
Ara
CariSmaBoY
......SON 4 GÜN....
CariSmaBoY
crazy-girl50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy ne güsel yaaaa allahım sizi hiç ayırmasınn canım cidden çok mutlu oldum bennn Smile bende cuma günü gördüm askımı ama sadece 1 saat görebildimm vakit o kadardı ama inşallah siz daha çok birbirinizle beraber olursunuzz Smile Allah tüm Sevenleri Birbirine Kavuştursun....(Amin)

Amiiiin, allah tüm sevenleri hiç ayırmasın....

Biz bi kaç gün hep beraber olcaz Wink bide tatlı bela Smile olcak peşimizde Smile ama olsun Big Grin

keşke sende 1 saatten fazla beraber olabilseydin... İNş fazlasıyla mutlu olrusun.. güzel dileklirin için çok tşkler...
CariSmaBoY
sevimli_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende çok sevindim gerçekten ya allah hep mutlu etsin hiç ayırmasın bu arada çok tatlısınız ve birbirinize çok yakışıyorsunuz...

valla inan ilk kez görüyorum seni ama demekki takip ediyormuşsun forumu Smile
bende sizin bu denli ilgi gösterip sevinmenize ve güzel dilekler dilemenize çok sevindim... Wink

Çok çok tşk ederiz... iltifatların çok hoş Wink
>As!_M€L€q<
crazy-girl50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy ne güsel yaaaa allahım sizi hiç ayırmasınn canım cidden çok mutlu oldum bennn Smile bende cuma günü gördüm askımı ama sadece 1 saat görebildimm vakit o kadardı ama inşallah siz daha çok birbirinizle beraber olursunuzz Smile Allah tüm Sevenleri Birbirine Kavuştursun....(Amin)
AMİNNN CANIM
YOK 2 GÜN KALACAK BNM BİTANEMM....
BU ARADA ALLHIM SİZİ VE TÜM SEVNLERİ AYIRMASIN ...SmileSmile
crazy-girl50
Alıntı:
Amiiiin, allah tüm sevenleri hiç ayırmasın....

Biz bi kaç gün hep beraber olcaz Wink bide tatlı bela Smile olcak peşimizde Smile ama olsun Big Grin

keşke sende 1 saatten fazla beraber olabilseydin... İNş fazlasıyla mutlu olrusun.. güzel dileklirin için çok tşkler...

saolasınn benim vakit baya kısıtlıydı valla yani babam falanda vardı ben kaçtım onun yanına sırf onu birazcık görebilmek için ama ins 4 nisanda hersey muhteşem olcakk ..Ama cidden sizin askınıza hayranım çok tatlısınız ve birbirinize çok yakışıyosunuz Allah Bir ömür boyu mutlu etsin siziii ve hiç ayrılmayınn Smile
Ara
>As!_M€L€q<
sevimli_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende çok sevindim gerçekten ya allah hep mutlu etsin hiç ayırmasın bu arada çok tatlısınız ve birbirinize çok yakışıyorsunuz...

TŞKLERRRR ARKADAŞIMMM....
AMİNN DUALRIN İÇİNN...
ALLHIM HEPİMİZİ MUTLU EYLESİNN
crazy-girl50
Alıntı:
[b][SIZE=3]AMİNNN CANIM
YOK 2 GÜN KALACAK BNM BİTANEMM....
BU ARADA ALLHIM SİZİ VE TÜM SEVNLERİ AYIRMASIN ...Smile

amin canım aminnnnn Smile Siz Hep Mutlu Olunn Emiiii Big Grin heheh[/SIZE][/b]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi