:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
crazy-girl50
Alıntı:
[b][SIZE=4]eeee istee icimdee azcıkk müneccimlikk warrrBig Grin:yikildim: Big Grin

FALL BAKARIMM BAKLAA ACARIMMM HANIMMMMMMMMMMMM:yikildim: :yikildim:

hahaha kıs benimde bi falıma bak bariii falcı bacıııı
[/SIZE]
[/b]
Ara
crazy-girl50
haha güselmis yaa valla Smile
Ara
crazy-girl50
yaff sanki biri beni çağırdı catlak deli psiko deyince bura benim mekan galiba Big Grin
Ara
nisanyagmuru_50
GÜZELMİŞ EMEÄžİNE SAÄžLIKSmileSmile
Ara
crazy-girl50
bende anlatım başımdan geçen bazı olayları Smile

lise 1 e giderken 4 saat boyunca resim dersimiz vardı ben tabi sevmiorm falan dersimizde guaj boyayla bişhiler yapıoz bende hocadan izin alıp sürekli lavaboya çıkıorm boyanıın suyunu değişmek için .. o sıralarda kız tuvaletleri tamirde bizde erkeklerinkine gidiosz falan bi baktım onlarınki çok temiz duruo ben dururmuyum elimdeki boyalı suyu aldım sıvı sabun kabının içene doldurdum Big Grin tabi içindeki sabunuda lavaboya boşalttım .. düsünsenize elinmizi yıkamak için sabun alıosunuz tabi sabun değil boya Big Grin Big Grin

yine aynı hocanın dersindeyiz tabi ben hocaya taktım abi dururmuyum hocda bana taktı ki valla o sene resim dersinden sınıfta kalmıştım düsünün Big Grin yine böyle sulu işlerle uğraşıyoz sınıftan dışarı çıktık kapıdada hangi haca varsa onunu ismi takılı bende aldım hocanın isimini ters cevirerek taktım ..ders bitti hoca ismini ordan alcak biz hepimiz kapıdayız bunun aynısını daha önceki derslerde baska arkadaş yapıodu bu sefer anladı bu bağırıyo falan kim yaptı cabuk itiraf edin çabuk söyleyin falan kimseden ses yok allahtan öylelikle atlattım tutturdu disipline vercem Big Grin .....

geçen yaz ben evde canım sıkılıo falan elimdede iğne vardı ama o kadar sıkılıom kii inanamazsınız ... elimdeki iğneyle ilk önce koluma hafiften adımı yasdım falan baktım güsel oluo bide şekilli olduu ama süperr .. baktım ben devam ediom iyice kazdm kolum kanıo ama ben farkında değilim delilik yaaa ben hala çiziom falan sonna acısını hissetim .. ertesi gün oldu kolum o kadar belli olduki babam görse öldürür beni Big Grin acayip kızar böle şeylerede ben o sıcaklarda evin içinde uzun kollu swet tshirt lerle geziorm .. sonra bi gün düğüne gittik ama hala izi var iste kolumda bi baktım babam gördü bu ne hal dedi baba bişhi değil falan diorm ama yemio tabee o kızıo iste bu kolundan nasıl kalkcak senle ölene kadar kalır falan Smile o gün çok kötü olmustu yane düğün falan berbat geçti Smile tabeki suanda kolumda iz falan yokk zor yırttım yane Big Grin hahah ..

nesse şimdilik bu kadar yaptığım delilikler yeterrr Big Grin
Ara
crazy-girl50
evet ya çok güselmiş paylaşımın için saol
Ara
crazy-girl50
puhahahahaha Big Grin Big Grin mannak ya bunlarrnr
Ara
sevimli_girl
bende pınar arkadaşımıza katılıyorumm bi söz vardır kışın ekilen darıdan sanaldaki karıdan hayır gelmez diyee çok doğru bi söz bence
Ara
crazy-girl50
ayy ne güsel yaaaa allahım sizi hiç ayırmasınn canım cidden çok mutlu oldum bennn Smile bende cuma günü gördüm askımı ama sadece 1 saat görebildimm vakit o kadardı ama inşallah siz daha çok birbirinizle beraber olursunuzz Smile Allah tüm Sevenleri Birbirine Kavuştursun....(Amin)
Ara
sevimli_girl
çok güzel ya valla okurken koptumm...ayrıca bizle paylaştığın için saol
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:59 AM