:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ezoo20
en sevdiğim yokSmile
ama hiç sevmediğim var oda kendini şarkı sanan petek dinçözSmile
uyuz oluyorum kadına Smilebirde seren serengil varSmile
Ara
romantiq_exelance
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:...........................................................................................................
..........................................................................................................
...........................................................................................................:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

ezo veya ezgi sana kardeşim dedim bacım dedim...kalbini kırdım özür dilerim.bundan sonra sana karşı bi rahatsızlık vermiycem...
hulleci
eminlen bi de carismatik nen cafede halay çekiosBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ezoo20
ya hep öyle deriz ama aslında durum pekte öyle değilSmile
kızların egoları erkeklerinden daha fazladırSmile
bencillikleri vardır!!!!!!!
ulaşılmaz olmak onların herşeyidir ...bu anlamda bir çok kadın tabikide """aman canım babanender geçer bu teklif karşında""""""" ama inanın içten içe o ünlünün yanında olmak isteği içini yakıp dururSmile
benimde var tabikide böyle bir ünlüm kendisi ünlü ama ülkemde değil o bir hintliSmileadııSmileshah rukh khanSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile onunla bir yemek yemeğe hayır diyemem dooğrusu Smileama ç sadece belkide o ulaşılmazlığı ortadan kaldırmak Smile
aklımda kesinlikle ben bunla evlenirim gibi saçma sapan gençkız hayallerim yok ...dediğim gibi sadece şuanda ulaşılmaz gelen birine ulaştığımı görmek isterim sadeceSmile
Ara
ZeNiTH
Bende Geliyom Tutmayın Beni Big GrinBig Grin
ezoo20
791bcb5eea.jpg
ve kendisi tam olarak bu oluyor....
çok masum bir görüntüsü var belkide bu yüzden ulaşılmazım....
Ara
EyLuLce
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne cadılığı eylulceBig Grin
anladın sen onuuuu
Ara
EyLuLce
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende Geliyom Tutmayın Beni Big GrinBig Grin
tutmazlar merak etmeeee:yikildim:
Ara
ezoo20
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyiki bu dünyaya gelmişimm ama annemin ben 6 yasındayken ölceni bilseydimmm hayatta bu dunyaya gelmezdimSad
başın sağolsun canımcımSad
hayatın en güzel tatları seni bekliyor unutma...
alanda verende birdir...
seni seviyorum kendine cici bakman dileği ile
Ara
ezoo20
sanalda tanış ve evlen :?
sanal manal :
birşeyleri ciddiyete döktükten sonra bir sorun olacağını sanmam Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:24 PM