:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
kız aslı sende özür dile deliiii SmileSmile
Ara
ezoo20
Güzelmiş Cidden Smile
Sağol AblasiSmile
Ara
roket55
Ya öenmli Deilde
Benim Bi Art Niyetim Yokki Orda Yani

Arkadaslar Hemen Yanlis Yone Cekiyolar
Ara
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Saten istesende asılamazsın merak etme ben olduğum sürece çünkü bende laf çok bu yüzden kankama asılan olursa ÖNCE BANA Bİ UÄžRASIN BEN ONU Bİ ASAYIM SONRA BAKALIM O ASILABİLCEK Mİ ?
Kanka öle bişi olursa söle isteyene laf bol yani heberin olsun WinkWinkWink
[SIZE=2][SIZE=5]LAF SOKMA KAPAK OLURSUN UÄžRAŞMA ETİKET OLURSUN YAVŞAMA KÖPEK OLURSUN ADAM OL YANIMDA YER ALIRSIN...DARkNeSS_QUeeN_styLe... sundu...
[/SIZE]
[/SIZE]
happy yeliz
yok yok sen merak etmeeee yanlış anlaşılma oldu SmileSmile bende gördüm ama önemsiz bişey diye üstünde durmadım üzülme SmileSmileeminim kötü niyetin yoktur SmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
tmm uzatmayın lütfen
Ara
Rüya Güzeli
hehe emrehan abi ne gruptaçözemedim deliler grubunda olabiler Big Grin
Ara
blue_belial
Guzelmıs.
Ortam dahada gerılmeden kenara cekılım ben.
çıngar cıkıyo burda
ezoo20
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saten istesende asılamazsın merak etme ben olduğum sürece çünkü bende laf çok bu yüzden kankama asılan olursa ÖNCE BANA Bİ UÄžRASIN BEN ONU Bİ ASAYIM SONRA BAKALIM O ASILABİLCEK Mİ ?
Kanka öle bişi olursa söle isteyene laf bol yani heberin olsun WinkWinkWink
[SIZE=2][SIZE=5]LAF SOKMA KAPAK OLURSUN UÄžRAŞMA ETİKET OLURSUN YAVŞAMA KÖPEK OLURSUN ADAM OL YANIMDA YER ALIRSIN...DARkNeSS_QUeeN_styLe... sundu...[/SIZE][/SIZE]

ARKADAŞLAR ÇOK AYIP BURASI KİMSENİN LAF YARIŞTIRMA SAHASI DEÄžİL ..HERKES KENDİNE KAPAK OLURSA SEVİNİRİM ARKADAŞ BAHSETTİÄžİNİZ ROKET55 BENİM KARDEŞİMDİR..SANDIÄžIN MANADA BİR KASTIDA OLAMAZ BİLGİNE ...ARTI SENİN ARKADAŞININ KENDİNİ KORUMA TEKNİÄžİ YOKMU ..SEN NEDEN BU KADAR ARAYA GİRDİN ANLAMADIM..????
Ara
roket55
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NE DİYOSUNUZ SİZ YA BENİM KİMSEYE ASILDIGIM FALAN YOK ASILMIS OLSAM ÖZELDEN MSJ ATAR ASILIRDIM.BU ZAMANA KADAR KIMSEYE ASILMADIM ÖLE Bİ TERBİ YESİZLIGIMDE YOKTUR.

BENIM SÖLÜCEK BİŞEYİM YOK DAHA ARKADAS TERBIYEM YERINDE UZATMAYALIM BENCEDE.BİZDEDE LAF BOL
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:35 PM