:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PrinceSs
Çağla benim canım sıkılmıo bu odadan çıkıormmm Big Grin
PrinceSs
Sankim Pazardan seçmece yapılıo Big Grin
MissBela
ok janim;D
Ara
MissBela
Big Grinallam iimis yhaa
Ara
ZeNiTH
:yikildim::yikildim: süpermis Big Grin
PrinceSs
Saolunnnn :d
MissBela
ßenn warimBig Grin
Ara
ZeNiTH
Ben Burdayım
Rüya Güzeli
-mah. den bi çocuga para werip kardeşimi dövdürttüm sonradane kardeşimi dövüyosun diye kardeşimi koruyomuş gibi çocuğu dövdüm Big Grin
-sınıfta sıraarkdaşımı(aslıyı) gıdıkladım gıdıkladım derslerde felanda hep güldürdüm sonra kısgülmekten sıradeiştirdi benden kaçtıBig Grin
-orta okuldakısların eline hep wururdum benleel kızartmaca oynıycaksınız yoksaböle hep ben wururum diyodum Big Grin en sonunda mecburen kabul ediyolardıBig Grin
-kızları zorlakolundan tutup dans ettiriyodum sınıfın ortasındaBig Grin
-beden egitimi dersinde çok şımarıyodumoynuyodum yoruluyodum bahçenin ortasına oturuyodum Big Grin
-okulda convers yasak ben okulanormalsiyah bi ayakkabıyla geliyom sınıfagirince sıranın altında ayakkabımıdeiştiriyomBig Grin
-okuldan bigün önce makyaj yapıomsimli mimli sonraokulagiderken silmeyeçalışıyom çıkmıyo okulda hocalardan fırçayiyiomBig Grin
-sınıfta bi tane çocugun eline 2 defa kalem batırdım 2. de kanadı eliBig Grinbitane çocuga tekme attımkısır kalıyoduBig Grinbitaneçocugun kafasını duvara wurdumBig Grinbitaneçocugun gözüne elimi soktumBig Grinbitane çocuga tekme atmaşekillerigösteriyodumçocukta bnm gibi yapmaya çalıştıpantolonu ortadan yırtıldı bütün gün güldüm çocuk utançtan yerin dibine girdiBig Grinkarnegünü bitane çocuga tekme attım çocuk topalladıgından dolayı beni kovalayamadı Big Grin
hani tekel-kaçak çay felan warya bigün kaçak çayiçiyoruz annem benkaçak çayı daha çoksewiyorum dedi ben başladım anne ya polisler bizi yakalarsa neden kaçak çayiçiyoz anne içmeyelim bir daha diye aglamaya :yikildim:

kuzenimle aramda 2 yaşwar ben 2,5 yaşındaymışım oda daha yeni bebekmiş Big Grin çokta kıskanırmışım onu =)yüzünü hepcimcikledigimden yüzünde hep yaralar izler olurmuş annemler pudrayla kapatırlarmış bu sefer de çocuk ruh gibi bembeyaz olurmuş:yikildim:

daha wardı unuttumBig Grin
Ara
d€n!z kısı
deniz ürünleri satıcısı mı:yikildim::yikildim:
ben we deniz ürünleri düşünemiyorum bileBig GrinBig Grin
tşkler Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:17 AM