:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
roket55
e senın gonulden sevgıne
karızmana yotube bıle dayanamıyo:SmileSmile
Ara
roket55
hos geldın burak ıyı vakıt gecırmen dılegımlee grssrz
Ara
Rüya Güzeli
hep burdayım geldim v.s. diyonuz ama ben warken kimse yok= (
Ara
Rüya Güzeli
teşekkürler güselmiş = )
Ara
Rüya Güzeli
hehe bilmem belkim eksiktir Big Grin ama bu sefer sefa deil ezgi söledi tuzu Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
saolun arkdaşlar hayat gülmeye deger sırıtın Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
merhaba geçlik Big Grin bugünkü konumuzda forumumuzda sıkça gördügümüz çılgın,manyax,çatlak,delü vs. arkadaşlarla konuşcaz yaptıgınız çılgınlıkları manyaxlıkları delilikleri psikoluklarınızı hepsini burada paylaşacağız.Böle olanların bu konuya baş wurmaları rica olunur sewgilerle Big Grin

müdürlük: zen!th (emrehan) ve chatlak girl (esra)

Ara
uA_YuNuS_SeFa_uA
Akşamaa Herkezee Benden Hamsi BuğLamaa,Mekan BeLLi : )
ZeNiTH
Ben bazı manyaklıklarımızı anlatayım Big Grin

elektrıkler gıdınce neden arabaların farları yanıyo dıe merak edıp duruyordumbiggrin.gif

Salatalık yersem hıyara benzeyeceğimi düşünürdüm Big Grin

Bi Defa Küçükken babam para vermişti kardeşinle paylasın diye bende parayı ortadan ikiye kestim yarısını kardeşime yarısını kendime aldım Big Grin
sonra bakkla gittim bakkal amcaya verdim parayı adam bana yarım saat güldü Big Grin

ilk anasınıfına başladığımda babam öğretmene eti senin kemiği benim demişti tabi bende bunu duydumm sonra bi topukladım kaçmaya başladım kaçakende ağlıyom böyle off neydi o yaa ölümden kaçan biri gibi Big Grin tabi sonunda yine yakalandık beni 2 saat kandırıp avutmaya çalıştılar Big Grin

küçükken hep maç yapardık mahalle maçı hep bi kadının bahçesine kaçardı top hehe kadında cadalozun tekiydi.. artık canımız istemese bile o kadına inat maç yapıyorduk tabi kadın çıldırıyordu Big Grin en sonunda kadın topumuzu bıçakladı Big Grin yenisini aldık bi daha oynadık kadına inat .. sonra kadın kocasını çağırmış biz nerden bilelim kocasının evde olduğunu .. adam arkada bahçeden bizi bi kıztırdı hehe hepimiz nası ağlıyoz varya amcaa özür dileriz amcaa diye Big Grin

bi defa yine denizlide geziyorduk ..
denizlili olanlar bilir pazaristanın hemen dibi Big Grin
bi tane çin fuarı varmış tabi durduğumuz yerde bizim arkadas çinlilerden birini gördü karının gözlerine bak falan dedi kadında bi sinirlendi allahım o neydi öle ya dsizz türk insanı böyle terbiyesiz sizde anne bana terbiye yok kadın aynen böyle dedi ama biz hiçbişey yapmadık kadına Big Grin sonra 3-4 tane çinli bizi kovaladı çınarda Big Grin en sonda polise sığındık polis amca diye bizim arkadaslardan biride ağlıyodu ben çine gitmek istemiyom diye :yikildim:
PrinceSs
slmmmmm ve günaydın Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:55 AM