:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
hehe kısss esgii beni unutmuşsunn kıss Big Grin
PrinceSs
ewttt pardonnnn Big Grin
romantiq_exelance
ewet arkadaşlar kim bana ne derse desin....ewet unutamadım bunu ben herkese sölerim...çıktığım kızada sölerim sorun olmaz benim için...bi ilişkide eğer kişiler arasında saklana bişiler varsa ben ona ilişki sevgi demem....her zaman ilişkilerde dürüstlük önemlidir benim...benim hakkımda kim ne düşünürse dünsün umrumda diil....ewet o kızı çok sevmiştim delicesine ölürcesine sevmiştim...ama o kız beni 6 senelik arkadaşımla en yakın arkadaşımla kardeşimle aldattı...unutamadım...sevgisini unutamadım.şerefsizliğini unutamadım...unutmayacamda...her zaman ne olursa olsun aklımda olacak...kim unutabilirki bunları söleyin...benden utanıyomuşsun esra bana abi dediğin için...bitanem abi demek senin görüşün.ben kimseye demem bana abi de die...sevmem de zaten abi denilmesini.ama sen bilirsin...herkes her konuda ne düşünürse düşünsün hakkımda...
allah'a emanetsiniz....
SempatikKız
acizZ olanlar küfür eder bnjee... (:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
slm ßnde geLdm ßende ßo$taymBig Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
pc cimis ferDi...ßana arkada$ım diO hef yha...Big Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Hayr inanMıorm...
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
yhaF olaßilir Aslında .$u anda ßnm apimin isstten far seßgiLisi nette tanı$tıLar 2 haftada ßi yaNına gidiO.Ama ßn inanMıorm yinede yhaWinksaJma geLio dü$ününJe yineDeBig Grin
Ara
InsensItIve
orta okulda fencimiz vardı adamı deli ederdi ya ahmet taştan hala unutamadımm adamııı:yikildim:
Ara
MissBela
cok güzeLL olmushh gecen cvp yazamamisdim:d
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:50 PM