:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PrinceSs
okuruzzz tabii Smile
blue_belial
Smile inş hadi bakalım
happy yeliz
happy_yeliz:Mutlu Akü Satıcısı

harikasın bitanem süpermiş gı sevdim bu işli teşekkürler SmileSmile
Ara
happy yeliz
happy_yeliz:Mutlu Akü Satıcısı

harikasın bitanem süpermiş gı sevdim bu işi teşekkürler SmileSmile
Ara
PrinceSs
tşkler ederim yelizcim...
PrinceSs
inş..hadi bakalım..Smile
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Herşey için teşekkür ederizz
Rüya Güzeli
nusret abi sana şimdi abi dedigime utandım o kişiyi hala unutamıyosan çıktıgın kişiyide o eskileri unutmak için sıçrama tahtası olarakgörme bir abi olarak sana bunları yakıştıramadım umarım farkındasındır bu hatalarının we düzeltirsin
Ara
romantiq_exelance
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nusret abi sana şimdi abi dedigime utandım o kişiyi hala unutamıyosan çıktıgın kişiyide o eskileri unutmak için sıçrama tahtası olarakgörme bir abi olarak sana bunları yakıştıramadım umarım farkındasındır bu hatalarının we düzeltirsin

esra demek utandın güselim...peki bu senin düşüncen saygı duyuyorum....ben kimseyi sıçrama tahtası olarak görmedim ve görmemde merak etmesin kimse tamam mı?_?ewet unutamadım ve unutmayacağımda...ama bilip bilmedende böle konuşma tamam mı....ben hiç kimseye bana abi de demedim dememde...herkesten hepinizden özür dilerimm...hiç kimse kusura bakmasın...ama herkes bilsinki her insanın içinde bi unutamadığı şey var...sizlere karşı bi kusurum bi hatam oldu ise affola...
derdo
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nusret abi sana şimdi abi dedigime utandım o kişiyi hala unutamıyosan çıktıgın kişiyide o eskileri unutmak için sıçrama tahtası olarakgörme bir abi olarak sana bunları yakıştıramadım umarım farkındasındır bu hatalarının we düzeltirsin
heyy ne oluyo burdaa Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:54 AM