:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Pessimist
bizi adamdan saymıyonmu beSad
Rüya Güzeli
ya sen olmasan seni de sayarım cnm ama ben olmayanları sayıyorum :: bide beni onlardün beklemiş bu seferde ben bekliyom bikonuşamadık ondan ::
Ara
blue_belial
vuuur kadehi ustaamm
bu gecede sarhoşuz
kalan sağlar bizimdir
acıdan mayhoşuz
iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüzeee
bundandır böyleee
dibee vuruşumuzzz
Pessimist
ok..........
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah aslı kanki sen zeynep in yanında fazla durmuşsun senin türkçedegitmiş Big Grin Big Grin(tabibi yazdıklarımız gerçekte olcak yadaolmuşdeil tamamen sallama dimiaslı)

Heheh yk yaff zeynep'e gerenk yok pen kendimi pildim pileli pöleyim ama sanada pulaştırapilirimWink Ewt aynen öle sallama tabii :yikildim: Big Grin Ama bgn okulda olanlar çk majeralıydıı bee müdür peyy amja nasılda sınıfa gelip herkejin telefonlarını aldı penimkinide aldı ama pen yine gery aldım...Dedimky müdür pey amjaya hadi len ver telimi meşgul etme peni aliimda gidiim aaa deli etme lenn pisikoyz dedim saten o da korktu ferdii:yikildim: ee okulda sevilen insanız dimii???
Rüya Güzeli
içki nedir bilmezdim dıdıdıdı
şimdi bir alyaş oldum dıdıdıdı
kederle ızdıraplara arkadaş oldum

peeeeeeeee tey teyyyyyyyy
Ara
Rüya Güzeli
ohaaa ya bu kdr da sallanmaz Big Grin müdürü görünce elin ayagına dolaştı lan Big Grin
Ara
ZeNiTH
Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzünee
Mutlaka Terkedip Gidecek Birgün
Kanma Sever Gibi Göründüğüne Seni Sevmiyorum Diyecek Birgünn..
Nirii Niriri Nırırı Big Grin
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Deeett konuşmaa lenn faslaa acaba penmi senmii kim bişileri saklamaya başladı bilemiyorumm neyseeeee hihihiWinkSmile Ama NURAY hojaa hemen ferdii yanii hiç pekletmedi eee COŞKUN hojanın bi sözüyle verdi iştee hele COŞKUN hoja peni tanıo ve şokkk sevioo saten hep konuşuoz hojayla bak bu SALLAMA diil hee gerjekkSmile hohohoo...:yikildim:

^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
_-_RAP 4ewa_-_
çσкσ`ρяιη¢єѕ
tühh yha ne güsel jojuqLarı kapJaqtıqBig GrintürkJe konu$uorm ßen NusreTTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:22 PM